08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doluca Reklam Kampanyasına Ödül
07 Aralık 2007 Cuma 11:22

Doluca Reklam Kampanyasına Ödül

Epica Awards’ın 21 yıllık tarihinde ilk kez Türkiye’den bir marka alkollü içecek kategorisinde reklam kampanyası ile birincilik aldı.

Villa Doluca serisi şaraplarının son ve iddialı üyesi Villa Doluca Neo iletişim kampanyası ile uluslararası ödüle layık görüldü. 1969 yılında tüketicilerle buluştuğu ilk günden bugüne nesilden nesile büyüyen, gelişen ve keyifle yudumlanan Villa Doluca serisinin son üyesi Villa Doluca Neo, şarapseverlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Tüm dünyadan 6000’e yakın reklamın rekabet ettiği ve amacı reklamda kaliteli ve sonuç odaklı yaratıcılığı yüreklendirmek ve ödüllendirmek olan Uluslararası Reklam Yarışması, Epica 2007’de büyük ödül Epica Gold, yani Altın Epica Ödülü Villa Doluca Neo İletişim Kampanyası’na verildi.

Diğer alkollü içecekleri tercih eden tüketicileri de kalitesi ve olağanüstü lezzeti ile kazanmayı hedefleyen Villa Doluca Neo’nun reklam kampanyasında, ‘ilk tercihi şarap olmayanların bile sevebileceği kadar iyi bir şarap’ mesajı; rakı, bira, tekila ve viski bardakları şarapla dolu gösterilerek veriliyordu.

Dünyanın en ünlü alkollü içecek markalarının reklamlarıyla yarışarak birincilik koltuğuna oturan Villa Doluca Neo basın ilanları, alkollü içecekler kategorisindeki ilk Epica’yı Türkiye’ye de kazandırmış oldu. Festival Başkanı Andrew Rolins tarafından yapılan beyana göre, ‘diğer alkollü içki kadehlerine şarap doldurma’ fikri Epica jürisinden büyük alkış aldı.

Altın ödüle layık görülen ve Villa Doluca Neo İletişim Kampanyasının yaratıcısı DDB&Co. reklam ajansı ise bu ödülle Epica'daki en başarılı Türk reklam ajansı olmaya hak kazanmış oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları