24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doğuş Üniversitesi Kariyer Haftası 2007
27 Nisan 2007 Cuma 13:16

Doğuş Üniversitesi Kariyer Haftası 2007

Doğuş Üniversitesi Kariyer Planlama Merkezi, 2 - 10 Mayıs tarihleri arasında Kariyer Haftası 2007'yi düzenliyor.

Doğuş Üniversitesi Kariyer Planlama Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yıl da, 2 - 10 Mayıs tarihleri arasında Kariyer Haftası 2007 kapsamında bazı sektör gruplarından çeşitli firmalarla öğrencilerini Doğuş Üniversitesi Acıbadem Kampüsü’nde bir araya getiriyor.

Farklı sektörlerin önde gelen firmaları bir taraftan bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşırken, diğer taraftan da geleceğin mezun adaylarına; iş yaşamındaki koşullar, aranan nitelikler, staj imkanı ve istihdam olanakları hakkında bilgi verecekler.

İş Dünyası-Üniversite işbirliğinin geliştirileceği etkinlikte, Öğrenci Dekanlığı Kariyer Planlama Merkezi, öğrencilere yönelik bazı mesleki ve kişisel gelişim seminerleri de düzenleyecek.

Bilişim, lojistik, taşımacılık-kargo, bankacılık, perakende, eğitim, sigortacılık, üretim ve teknoloji gibi sektörlerden Koç Holding, Telsim Vodafone, Finansbank, Koç.net, Migros, DHL Express, Pricewaterhousecoopers, Ekol Lojistik, Şişecam, Aviva Hayat, Ali Kirman, ParkYeri, EF dil okulları gibi kuruluşların katılacağı program, bir hafta boyunca tüm öğrencilere ve dışarıdan gelecek katılımcılara açık.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları