27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doğan Telekomda Atama
30 Eylül 2007 Pazar 11:17

Doğan Telekom'da Atama

Doğan Telekom Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü görevine kurum dışından atama yapıldı. .

Internet alanında Türkiye’nin lider kuruluşlarından Doğan Telekom, kadrosunu güçlendiriyor. Doğan Telekom Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak atanan Hakan Gökçe Akgün, Kurumsal Pazar biriminde yeni Internet servis sağlayıcıların geliştirilmesi, gelişen alternatif Internet kanallarının araştırılması, Internet sektöründe veri, ses ve ürün pazarlaması, yeni iş modeli ve stratejilerinin geliştirilmesinden sorumlu olacak.


Hakan Gökçe Akgün Kimdir?

1976 doğumlu olan Hakan Gökçe Akgün, Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme bölümünde başlayan eğitim hayatını, Yeditepe Üniversitesi İşletme bölümünde, pazarlama ve e-ticaret uzmanlık alanında tamamladı. İnternet ve Telekom sektöründe Sabancı Telekom - Turk Nokta Net'te Ürün Yönetimi bölümünde görev alan Akgün, aynı şirkette Alternatif Kanal Satış Yöneticisi olarak çalıştı. Akgün ayrıca Koç.net'te Pazarlama Uzmanı olarak da görev yaptı.


Doğan Telekom Hakkında

Doğan Telekom, 1 Ocak 2004 tarihinden itibaren ses taşıma ve telefon hizmetlerinin serbestleştirilmesiyle Uzak Mesafe Telefon Hizmetleri sunmaya başlamıştır. A tipi lisansı ve güçlü altyapısıyla, şehiriçi telefon görüşmeleri de dahil olmak üzere, mevcut telefon hizmetlerine kaliteli bir alternatif olmayı hedefleyen Doğan Telekom, bireysel ADSL hizmetlerinde de smile adsl markasıyla hizmet vermektedir. Doğan Telekom’un amaçları, bireylerin ve kurumların yaşamını kolaylaştırmak, yaygın dağıtım ağı ile uygun fiyatlı ve kaliteli konuşma olanağı yaratarak sektörün lider kuruluşu olmaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları