07 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doğan Telekoma Yeni Ürün Müdürü
09 Eylül 2008 Salı 12:20

Doğan Telekom'a Yeni Ürün Müdürü

Ielekomünikasyon sektörünün güçlü oyuncularından Doğan Telekom ekibine yeni bir isim daha katıldı.

Telekomünikasyon sektörünün güçlü ismi Doğan Telekom, yeni bir atamayla ekibini daha da güçlendirdi. Dr. Barış Bulut, Doğan Telekom Ürün Yönetimi Müdürü olarak atandı. Bulut yeni görevi kapsamında, Doğan Telekom"un tüm faaliyet alanlarında pazar ihtiyaçlarının tespiti, ürün yol haritalarının tanımlanması, ürün geliştirmeleri ve ürün yaşam döngüsü boyunca performans takiplerinin yapılmasından sorumlu olacak.

Barış Bulut kimdir?

1975 doğumlu olan Barış Bulut, 1997 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü"nden yüksek şeref derecesi ile mezun oldu. Daha sonra Türk Eğitim Vakfı (TEV) - British Council ortak bursunu kazanarak İngiltere"ye giden Bulut, Manchester Üniversitesi"nde (UMIST) yine aynı alanda yüksek lisans eğitimi aldı. 1998 yılında İngiltere"de bulunan Strathclyde Üniversitesi"nde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlayan Barış Bulut, doktora çalışmaları ile eş zamanlı olarak aynı üniversitede Teknoloji Girişimciliği üzerine ikinci bir yüksek lisans eğitimi daha aldı.

2002 yılında başladığı doktora sonrası çalışmaları esnasında Purple Patch Wireless Limited şirketinde İş Analisti görevini de yürüten Barış Bulut, daha sonra Industrial Systems and Control Limited şirketinde danışman mühendis olarak çalıştı. 2004 yılında Türkiye"ye dönen Bulut, o tarihten bu yana Netone Telekom"da Ürün Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları