02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doğan Online Trump Towers’a Taşınıyor
05 Mart 2012 Pazartesi 22:35

Doğan Online Trump Towers’a Taşınıyor

Türkiye’nin lider internet şirketi Doğan Online (DOL), tüm grupşirketleri ile birlikte Şişli’deki Trump Towers’a taşınıyor.

İstanbul’un en prestijli, sofistike, popüler ve şık binalarından Trump Towers bundan sonra DOL ailesinin tüm markalarına ev sahipliği yapacak.

2012 itibariyle girdiği yeniden yapılanma süreci kapsamında Genel Müdürlük ile birlikte tüm markalarını aynı çatı altında ve ofiste birleştirme kararı alan Doğan Online Grubu bu kapsamda  e-Ticaret, alanında faaliyet gösteren hepsiburada, nesine, gezitesi, gezex, daybuyday, alışverişsaati, yayıncılık alanında faaliet gösteren e-kolay, bigpara, mahmure, oyuncu, sinemazon, gayetnet ve  dijital reklam pazarlama şirketi Medyanet  ile birlikte bundan böyle faaliyetlerini Trump Towers’da sürdürecek. 

Lojistik faaliyetlerini Sultanbeyli’deki dev tesislerinde sürdüren hepsiburada.com, lojistik operasyonlarını yine bu merkezden gerçekleştirirken şirketin yönetim birimi Trump Towers’a taşınacak.

Doğan Online Grubu şirketleri, Trump Towers zincirinin Avrupa’daki ilk ve tek binası olan Şişli Trump Towers’a Mayıs ayında merhaba diyecek.

Doğan Online CEO’su Yenal Gökyıldırım konuyla ilgili yaptığı açıklamada “İstanbul’un en prestijli çalışma mekanlarından biri olan Trump Towers’ın tıpkı DOL markaları gibi sosyal hayatın içinde, dinamik iş dünyasının merkezinde, İstanbul’un kalbinde olduğuna” dikkat çekti. Ayrıca, Trump Towers’ı, Internet dünyasının içinde yer aldığı digital çağın yeni iş kültürü ve teknolojisinin mimarideki en çarpıcı örneklerinden biri olduğu için tercih ettiklerini de sözlerine ekledi.

Taşınma ile birlikte Doğan Online, tüm şirketlerin çalışanlarını bir araya toplayarak faaliyetlerine devam edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları