25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doğa Koleji Eğitim Teknolojileri Üssü Kuruyor
01 Şubat 2012 Çarşamba 14:09

Doğa Koleji Eğitim Teknolojileri Üssü Kuruyor

Avrupa Yakası’nı teknolojik eğitimle tanıştıracak olan Doğa Koleji, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, eğitim teknolojileri üssünü inşaa ediyor.

Türkiye’yi konsept okul anlayışı ve global eğitim teknolojileri ve ayrıcalıklı eğitim modelleri ile tanıştıran Doğa Koleji, 10. eğitim yılında da bu yöndeki yatırımlarına devam ediyor. 2012-2013 eğitim yılında hizmete girecek olan Doğa Koleji Bahçeşehir kampüsü, Avrupa Yakası’ndaki anaokulundan liseye kadar tüm öğrencilerini teknolojik eğitimle buluşturacak.

Dünyanın en büyük eğitim teknolojisi sağlayıcılarından Promethean’ın dünya çapında 3500 eğitim kurumu arasında teknolojiyi en iyi kullanan eğitim kurumuna verdiği Center of Excellence ödülünü kazanan Doğa Koleji, modern teknoloji alt yapısını her yıl güçlendirmeye devam ediyor. Mimarisi, müfredatı ve eğitim kadrosuyla fark yaratacak olan Doğa Koleji Bahçeşehir kampüsü de öğrencilerin ihtiyaç ve beklentileri göz önünde tutularak projelendirilen bir teknoloji üssü.

Ar-Ge birimi kurulacak...

Sosyal, sportif, sanatsal ve akademik alanlardaki başarısını Bahçeşehir’e taşıyacak olan Doğa Koleji’nin bu kampusunde, 3D laboratuvarı, dijital kütüphane, pod-cast stüdyo, 58 sınıfı, kampus yönetim üssü, dijital müzik odası, Doğa Koleji Ar-Ge Birimi, uzaktan öğrenme odası ve android altyapı mevcut olacak.

Doğa koleji CEO’su Uğur Gazanker, hazırlıklarını sürdürdükleri bu yeni kampüs ile ilgili şunları söyledi;

“Sağladığımız bu modern eğitim teknikleriyle bilim ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam kültürel ve teknolojik birikimin egemen olduğu, aydın ve yaratıcı insanlar yetiştirmeye çalışıyoruz. Eğitim sürecini kolaylaştırmak ve daha keyifli hale getirebilmek için akıllı tahta sistemleri ve modern eğitim teknolojileriyle donatılan sınıflarımızda bir eğitim kurumundan fazlasını öğrencilerimize sunma şansımız var.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları