29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dinamik KOBİ Portalına Nexum İmzası
10 Temmuz 2012 Salı 11:40

Dinamik KOBİ Portalına Nexum İmzası

Nexum, Kuveyt Türk Bankası için Dinamik KOBİ web portal uygulaması olan www.dinamikkobi.com.tr’yi hayata geçirdi.

Tasarım, ara yüz ve altyapısı Nexum tarafından gerçekleştirilen Kuveyt Türk Dinamik KOBİ Portalı’nda kullanıcılar KOBİ’lerin ilgisini çekebilecek en son haber, video, etkinlik ve makalelerden haberdar olabiliyor. Dinamik Kobi Forum uygulaması sayesinde özgürce fikirlerini beyan edip aradıkları bilgilere erişebiliyorlar. KOBİ arama sayfası aracılığıyla da KOBİ’lere ait adres, telefon, iletişim gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Dinamik KOBİ Web Portalı’na, kullanıcılar isterler ise üyelik talebinde bulunarak KOBİ’lerine ait sektör, iletişim ve detay bilgilerinin www.dinamikkobi.com.tr adresinde yayınlanmasını sağlayabiliyorlar.

KOBİ’lerin birbiriyle iletişimlerinin kolaylaştırıldığı, istedikleri bilgileri bulabilecekleri ve paylaşım yapabilecekleri portalda yeni fikirlerin yaratılmasına da olanak sağlanacak.

Veri tabanı olarak Microsoft SQL Azure, yazılım dili olarak da Microsoft C# .net kullanılarak geliştirilen Dinamik KOBİ Portal projesinde tüm veri tabanı, proje altyapısı ve içerikler Microsoft bulut bilişim çözümü olan, Windows Azure platformu aracılığıyla host ediliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları