20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Digital Chocolate Oyunları, N-Gagede
14 Ağustos 2007 Salı 09:40

Digital Chocolate Oyunları, N-Gage'de

Mobil oyun üreticisi Digital Chocolate, Nokia’nın N-Gage platformu için yeni oyunlar geliştiriyor. DChoc Café™ serisi kapsamında yaratılan oyunlar, Nokia N–Gage ile yeni nesil bir mobil oyun deneyimi yaşatacak.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, merkezi Kaliforniya’da bulunan mobil oyun üreticisi Digital Chocolate ile işbirliği yapıyor. Eğlenceli, orijinal ve kaliteli mobil oyunları ile tanınan Digital Chocolate, sonbaharda Nokia’nın N-Gage platformu için yeni oyunlar sunacak.

Bu işbirliği hakkında bir açıklama yapan Nokia yetkilileri şunları ifade ediyor: “Kitlelere yenilikçi oyunlar sunmayı kendine ilke edinen Digital Chocolate, mobil oyunlarla sosyal etkileşimi artıran itici bir güç konumunda bulunuyor. Dolayısıyla, kalite, kullanım kolaylığı ve kitle etkileşiminde yeniliklere açık olan Nokia’nın N-Gage platformu da Digital Chocolate’ı tercih ediyor.”

Kullanıcılara N-Gage platformu üzerinde heyecan verici oyunlar sunacak olan Digital Chocolate’ın en yeni oyun serisi DChoc Café™, kolaylıkla erişilebilen, popüler oyunlar ile gelecek nesil oyunları cep telefonları üzerinde bir araya getiriyor.

Sanal kafe özelliği taşıyan DChoc Café ile kullanıcılar, mobil oyunlar yoluyla kendi arkadaşları ile her an etkileşim kurabiliyorlar. DChoc Café’nin ilave özellikleri sayesinde oyuncular kendi istedikleri karakterleri oluşturabiliyor, çeşitli ödüller kazanabiliyor ve oyun önerilerinde bulunabiliyorlar.


Digital Chocolate Hakkında
Yazılım oyunlarının öncülerinden Trip Hawkins tarafından 2003 yılında San Mateo - Kaliforniya’da kurulan Digital Chocolate, cep telefonları için orijinal ve kaliteli oyun ve uygulamalar geliştiriyor. Digital Chocolate, Yılın Oyunu Ödülü’nü 20 kez, Editörün Seçimi Ödülleri’ni de 50’yi aşkın kez kazandı. 2006 yılındaki Mobil Eğlence Ödülleri töreninde En İyi Oyun Geliştiricisi seçilen Digital Chocolate, aynı yıl yenilikçi ürünleriyle 2006’nın En Hızlı Gelişen 15 Kablosuz Hizmet Şirketi'nden biri oldu. 200’ü aşkın taşıyıcı ve işortağı bulunan Digital Chocolate’ın ürünleri dünya çapında 60’ı aşkın ülkede satılıyor. Daha fazla bilgi için: www.digitalchocolate.com

N-Gage Hakkında
Nokia Nseries ve diğer S60 3. sürüm cihazları ile uyumlu mobil oyunlar için oluşturulan N-Gage platformu sayesinde kullanıcılar, Nokia’nın mobil oyun topluluğu N-Gage Arena’ya bağlanmanın yanı sıra, kaliteli mobil oyunlara kolaylıkla ulaşarak oyun satın alabiliyor, oynayabiliyor ve yönetebiliyor. Nokia, geniş bir oyun portföyü sunmak için dünyanın önde gelen firmaları ile işbirliği yapıyor. Daha fazla bilgi için: www.n-gage.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları