24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DHL Express Türkiyeye Sağlık Ödülü
15 Aralık 2011 Perşembe 19:52

DHL Express Türkiye'ye Sağlık Ödülü

DHL Express Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü, faaliyet gösterilen 230 ülke arasında en iyi sağlık uygulamaları girişimlerinden birini gerçekleştirerek, 2011 Kurumsal Sağlık Ödülleri’nde “Sağlık Teşviki” ödülünü almaya hak kazandı.

Dünyanın önde gelen lojistik şirketi Deutsche Post DHL tarafından, dünya çapında faaliyet gösteren Grup şirketleri arasında düzenlenen Kurumsal Sağlık Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl ilk defa şirket dışından, üniversiteden ve sağlık teşvik ağlarında bulunan uzmanlardan oluşan harici bir komite tarafından yapılan değerlendirmede DHL Express Türkiye, “Sağlık Teşviki” ödülünü alarak 2011 Kurumsal Sağlık Ödülleri’ni almaya hak kazanan sekiz şirketten biri oldu.

DHL Express Türkiye “Sağlık Teşviki” ödülüne; şirket doktoru, grip aşısı gibi sağlık uygulamalarının yanı sıra özellikle yeni doğum yapan annelerin, bebeğin yıkanması ve emzirilmesi gibi konularda bilgilendirilmesi amacıyla evlerine “hemşire” gönderme uygulaması ile layık görüldü.

Her yıl Deutsche Post DHL bünyesinde düzenlenen Kurumsal Sağlık Ödülleri, sağlık konusunun Grup içerisindeki algısını artırmayı ve bu alanda yürütülen çalışmaları geliştirmeyi hedefliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları