20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DHL Çağrı Merkezine Ödül
01 Ekim 2007 Pazartesi 13:44

DHL Çağrı Merkezine Ödül

DHL Express ‘En İyi Çağrı Merkezi’ ve ‘En İyi Çağrı Merkezi Ortamı’ ile İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri yarışmasında aday olduğu iki daldan da ödül aldı.

Taşımacılık ve lojistik sektörünün öncüsü DHL Express, Türkiye’de bu yıl 2. kez düzenlenen İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri yarışmasında aday olduğu iki daldan da birincilik ödülü almaya hak kazandı. DHL Express’in 50 - 299 koltuklu En İyi Çağrı Merkezi ve En İyi Çağrı Merkezi Ortamı ödülünü aldığı organizasyonda 14 kategoride, değişik sektörlerden toplam 31 şirket yarıştı.

Bu ödüller, Çağrı Merkezi Endüstrisi’nde İstanbul’u uluslararası bir merkez haline getirmek amacıyla düzenlenen İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı kapsamında, şirketlerin müşterileriyle kurdukları yoğun iletişimin kalbi olan çağrı merkezlerinin motivasyonlarına katkıda bulunmak amacıyla verildi. Jüri üyelerinin yaptığı incelemeler doğrultusunda aday olduğu iki dalda da birinciliğe layık görülen DHL Express’in En İyi Çağrı Merkezi kategorisinde ödülü almasında; hedef, müşteri ihtiyacı, kaynak (insan, süreç, teknoloji) ihtiyaçlarının belirleme ve uygulama süreci, problem çözme yöntemi, planlama ve müşteri memnuniyeti alanlarında göstermiş olduğu çalışmalar belirleyici oldu. ‘En İyi Ortam’ kategorisinde ise lokasyon, bina, sağlık, güvenlik ve olağanüstü durum ana başlıkları ve bunların iş hedeflerine pozitif etkileri DHL Express’in ödülü almasında önemli rol oynadı.

Konu ile ilgili olarak DHL Express Müşteri İlişkileri Direktörü Nil Keskin Keleş ödül töreninde yapmış olduğu konuşmada "DHL Express Türkiye olarak yüzde 50’nin üzerinde Pazar payı ile her zaman müşterilerimizin ilk tercihi olmayı arzu ediyoruz. Bu hedefimize ulaşmada Çağrı Merkezinde görev yapan genç, dinamik, pozitif ekip arkadaşlarımızın büyük payı söz konusu. Bu ödülü ekibimiz ve şirketimiz adına almaktan büyük gurur duyuyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları