02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Detaysoft’a SAPden En İyi Performans Ödülü
24 Ekim 2011 Pazartesi 14:40

Detaysoft’a SAP'den En İyi Performans Ödülü

SAP’nın iş ortakları arasında düzenlediği yarışmada En İyi Performans Ödülü, Detaysoft’a verildi.

Dünyanın lider Kurumsal Uygulama Yazılımları sağlayıcılarından SAP’nin uluslararası çapta düzenlediği yarışmasında Türk danışmanlık şirketi Detaysoft, 16 ülkeden 75’in üzerindeki iş ortağını geride bırakarak kendi bölgesinde birincilik ödülünü kazandı. Detaysoft gibi Türk şirketlerinin yakaladığı bu başarılar, Türkiye’nin dünyanın önemli bilişim duraklarından biri olarak anılmaya başlamasına neden olduğundan büyük önem taşıyor.

SAP’nin EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika)  bölgesindeki iş ortaklarının farklı alanlardaki performanslarını ölçmeye yönelik düzenlediği SAP İş Ortakları İçin En İyi Performans Ödülleri 2011 (Best Performance Challenge 2011 for SAP Partners) yarışmasında Gelişmekte Olan Pazarlar (Emerging Markets and Rest of EMEA) bölgesinde birincilik ödülünü Detaysoft kazandı. SAP’nin kanal iş ortakları arasında yer alan Detaysoft, SAP BusinessObjects kategorisinde katıldığı yarışmada kendi bölgesinde birincilik ödülü alırken, genel sıralamada Yunanistan, Hollanda, İsveç, Danimarka, İngiltere, Romanya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi birçok ülke ekiplerini geride bıraktı. SAP BusinessObjects ürün sıralamasında da üçüncü sırada yer alan Detaysoft ekibi 16 farklı ülkeden, 75’ten fazla SAP İş Ortağının yarıştığı platformda, toplam 202 puan aldı.

Detaysoft Genel Müdürü Bora Dündar, konu ile ilgili şu açıklamayı yapıyor: “Yaklaşık 8 aylık yarışma sürecinde şirket içinde bir takım oluşturduk. Ekibimiz, SAP’nin satış ve pazarlama standartlarına uygun pazarlama ve satış planları, demolar ve sunumlar hazırladı; çeşitli pazarlama aktiviteleri gerçekleştirdi ve tanıtım, ürün anlatımı ve müşteri başarı hikayeleri odaklı videolar hazırladı. Detaysoft olarak yarışma süresince heyecanlı, öğretici ve eğlenceli bir süreç geçirdik. Birçok ülke ekibini geride bırakarak önemli bir başarı elde ettik.”s,

Bilgi birikimi ve yetişmiş insan kaynağını yaratıcılığıyla birleştiren Türkiye’nin, dünyanın önemli bilişim duraklarından biri olarak gösterilmeye başladığını vurgulayan SAP Türkiye Genel Müdürü Cem Yeker, “SAP olarak iş ortaklarımızla birlikte 25’ten fazla sektörde kendi alanlarının önde gelen kurumlarına durmaksızın hizmet veriyoruz. Bu nedenle birlikte yürütülen çalışmalar arasından örnek teşkil eden, benzersiz, yaratıcı ve başarılı çalışmaların ödüllendirildiği SAP İş Ortakları İçin En İyi Performans Ödülleri 2011’de bir Türk iş ortağının ödül alması büyük bir önem taşıyor. Türk bilişim sektörü şirketlerinin global çapta işler başardığının ispatı olan bu ödül, bu nedenle Detaysoft’un başarısıyla ayrı bir gurur duymamıza neden oluyor. SAP Türkiye olarak, önümüzdeki yıllarda daha çok iş ortağımızın benzer başarılar yakalamasını arzu ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

SAP Türkiye’nin tercih edilen iş ortakları arasında yer alan Detaysoft, kurulduğu 1999 yılından itibaren, birçok başarılı projede yer almış ve ürettiği başarılı projeler, özgün çözümler ve uzun vadeli ortak çalışma anlayışı ile kendi sektörlerinde lider 200’den fazla kuruluşa danışmanlık hizmeti vermiştir.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları