27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Denizbanktan İTO Üyelerine Kredi
12 Şubat 2008 Salı 17:46

Denizbank'tan İTO Üyelerine Kredi

DenizBank İşletme Bankacılığı'ndan İTO üyelerine özel 72 aya varan vadelerle Sermayenize Destek Kredisi.

İşletmelerin en önemli sorununun finansal aracılardan yeteri kadar yararlanamamak olduğundan yola çıkan DenizBank, ürün ve hizmetleri ile bu alandaki önemli açığı kapatma yönünde yeni adımlar atmaya devam ediyor.

İşletmelerin istek ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak, onlara özel çözümler sunan DenizBank İşletme Bankacılığı, üyelerine cazip koşullarda finansman sağlamaya yönelik çalışmalarını aralıksız sürdüren İstanbul Ticaret Odası (İTO) ile elele vererek, Oda üyesi işletmelere yönelik yepyeni bir kredi paketini hayata geçirdi.

İşletmelerin mal ve hizmet alımları için sermaye ihtiyaçlarına uzun vadeli finansman opsiyonu sunan ilk kredi olarak konumlanan “Sermayenize Destek Kredisi” işletmelere, gayrimenkullerini teminat göstererek nakit ihtiyaçlarını 6 yıl vadeli olarak karşılama imkanı sağlıyor. Öte yandan İTO üyelerine özel faiz avantajları sunan DenizBank’ın bu yeni kredisi 500 bin YTL’ye kadar, 3 ay ödemesiz olarak kullanılabiliyor.

İTO ile DenizBank arasında gerçekleştirilen protokolün imza töreninde konuşan DenizBank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş, “Gelişmiş ülke örnekleriyle karşılaştırdığımızda ekonomimizin dinamolarından biri, belki de en önemlisi olan küçük ve orta ölçekli işletmelerimizin finansal aracılara ulaşma ve bunlardan yararlanma oranları halen arzu edilen seviyelerde değil. Bu önemli açığın farkına varan DenizBank, özellikle son üç yıldır İşletme Bankacılığı alanında öncü adımlar attı ve işletmelerimize yönelik yeni ürün ve hizmetleri birbiri ardına sundu. İşletmelerimizi temsil eden Ticaret Odaları da bu alanda bizlere her aşamada yardımcı ve destek oldu. İşte bugün, yurt çapında finans sektörü ile mesleki örgütlenmeler arasında yaratılan bu verimli sinerjinin güzel bir örneğini daha hayata geçirmenin gururunu taşıyoruz. DenizBank olarak İşletme Bankacılığı alanında son 2 yılda %167 oranında büyüdük. Bu hızlı büyüme grafiğine yepyeni bir ivme kazandıracağına inandığım “Sermayenize Destek Kredisi”ni, İstanbul Ticaret Odası’nın katkılarıyla işletmelerimizin hizmetine sunuyoruz. Bu aşamada İTO üyelerine sunacağımız “Sermayenize Destek Kredisi” taşıdığı avantajlarla sektörde bir ilk olma özelliğine sahip” dedi.

“Sermayenize Destek Kredisi” ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.denizbank.com adresinden, DenizBank şubelerinden ve 444 0 800 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları