18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Denizbanktan Esnafa Kredi
31 Mart 2007 Cumartesi 10:02

Denizbank'tan Esnafa Kredi

DenizBank'tan İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine uygun koşullarda kredi.

Ülke ekonomisinin can damarı olarak kabul ettiği küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklanan DenizBank, bu geniş müşteri kesimine yönelik sunduğu tüm hizmetleri "İşletme Bankacılığı" adı altında topladı..
Yurt genelindeki odalar ve birlikler ile özel protokoller imzalayarak üye ticari kuruluş sahiplerine uygun koşullarla nakdi ve gayri nakdi kredi sağlayan DenizBank İşletme Bankacılığı, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile 29 Mart 2007 tarihinde protokol imzaladı. DenizBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Suat Yalkın, Başkan Vekili Faik Yılmaz ve Başkan Vekili İlker Gürbüz’ün katıldığı imza töreninde tüm işletmelere “Turuncular Sizin İşletmenize de Uğurlu Gelecek ” diye seslenildi. Protokol çerçevesinde birliğe bağlı 154 odaya üye tüm işletmelere 3 aydan 36 aya kadar vade seçenekleri ve özel faiz oranları ile Aylık Taksit Ödemeli Ticari Kredi, Teminat Mektubu, Rotatif ve Spot kredi imkanı sunuluyor. Bu kredilerden yararlanmak isteyen kuruluşların DenizBank şubelerine başvurmaları yeterli...

İşletmelerin en önemli sorununun, finansal aracılardan yeteri kadar yararlanamamaları olduğu gerçeğinden hareket eden DenizBank, İşletme Bankacılığı ürün ve hizmetleri ile bu alandaki önemli açığı kapatma yönünde adımlar atıyor ve finansal süpermarket anlayışı ile bünyesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlere ulaşma imkanı da sunuyor.

Böylece işletmelerin finansal ihtiyacına çözüm üretirken; iş sahibinin bireysel yaşamını da kolaylaştırmayı hedefliyor.

İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun nakit kredi, eşit taksitli kredi, teminat mektubu, bireysel emeklilik sistemi (BES) ve POS hizmetlerine kadar bir çok ürün ve hizmet, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış olan DenizBank şubelerinde, “Turuncular” olarak lanse edilen, konularında eğitimli ve uzmanlaşmış 450 Portföy Yöneticisi tarafından İşletme Bankacılığı müşterilerine sunuluyor.

Protokol töreninin ardından gerçekleştirilen toplantıda konuşma yapan DenizBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Türkiye’de ilk kez özel bir bankanın İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine özel bir anlaşma yaptığının altını çizdi. Ertürk’ün ardından bir sunum yapan DenizBank Başekonomisti Dr. Saruhan Özel ise sunumunda, küresel alandaki ekonomik ve politik gelişmeleri ve bu gelişmelerin Türkiye ekonomisi üzerindeki kısa ve orta vadeli etkilerini değerlendirdi. Özel şunları söyledi: ‘Ekonomi son 5 yılda izlenen politikalarla yapısal bir değişim içine girdi; politikaların doğruluğu, ekonominin istikrarlı büyüme içine girip girmemesi ile anlaşılacak’

Türkiye’de ilk kez işletme müşterilerine özel kredi değerlendirme modelini devreye alan DenizBank İşletme Bankacılığı, gelen her türlü kredi talebini en geç 72 saat içinde cevaplandırıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları