29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deloitte Türkiyeye Yeni Ortaklar
13 Haziran 2007 Çarşamba 13:29

Deloitte Türkiye'ye Yeni Ortaklar

Deloitte, kendi çalışanları arasından yapılan atamalarla 5 yeni ortak kazandı.

Türkiye’de Denetim, Vergi, Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Finansman ve Kurumsal Risk alanlarında hizmet veren Deloitte, kendi çalışanları arasından yapılan atamalarla yeni ortaklar kazandı. Kendi alanlarının uzman ve deneyimli isimlerini ortaklık düzeyinde bir araya getiren Deloitte, büyüme ivmesini daha da güçlendirdi.

Deloitte’un yeni atanan isimleri Kurumsal Risk Hizmetleri Ortağı Evren Altunay Sezer ile Denetim Ortakları Burç Seven, Gaye Şentürk, Gökhan Alpman ve Erdem Selçuk’tan oluşuyor.

Deloitte’un 2010 yılı stratejik planları doğrultusunda en büyük ve en tercih edilir profesyonel hizmet şirketi olmayı hedeflediğini hatırlatan Deloitte Yönetici Ortağı Hüseyin Gürer sözlerine şöyle devam etti:

“Gerek kendi yetişmiş personelimizi, gerekse kendi alanlarının en iyi ve deneyimli isimlerini yönetim ekibine katmak suretiyle büyüme hedeflerimize ulaşmak için gayret sarf ediyoruz. Sahip olduğumuz ve ürettiğimiz işin kalitesine doğrudan katkı sağlayan en değerli kaynağımızın deneyimli kadromuz olduğunun bilincindeyiz. Ekip arkadaşlarımın, yeni görevlerinde de başarılarının devamını diliyorum.

Deloitte’un Yeni Ortakları

Evren Altunay Sezer, Kurumsal Risk Hizmetleri Ortağı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İşletme Bölümü’nden mezun olan Evren Altunay Sezer, kariyerine 1996 yılında Deloitte Türkiye’de finansal denetim bölümünde başlamıştır. Evren Altunay Sezer, Vakıfbank TAŞ. Risk Yönetimi Projesinin Operasyonel Risk çalışmalarında, Oyak Bank Gap Analizi ve Şekerbank teknoloji süreçlerinin değerlendirilmesi, iş akışı uygulamalarının dizaynı ve belirlenen politikaların oluşturulması projelerinde çeşitli sorumluluklar almıştır. Vakıfbank, Ziraat Bank, Halkbank, İşbank, Eximbank, Credit Lyonnais, THY, General Motors, Tüpraş, Oyakbank, YLOAÇ Yibitaş Lafarge vb. Bilgi Teknolojileri incelemelerinde sorumlu müdür olarak görev yapmıştır. Sorumluluğunda olan diğer projeler arasında Fintur Holding, Unilever Türkiye Sarbanes Oxley Projeleri, Baxter Eczacıbaşı, Aksoy Group, Avea, TC. Merkez Bankası Risk Yönetimi projeler sayılabilir. Evren Altunay Sezer, Türkiye İç Denetim Enstitüsü üyesi olup aynı zamanda Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik(SMMM) belgesine sahiptir.


Burç Seven, Denetim Ortağı

1997 yılında Deloitte Türkiye bünyesine katılan Burç Seven, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Amerika ve Avrupa kökenli çokuluslu şirketler ve yerli büyük sanayi gruplarına verilen hizmetleri yönetmekte olan Burç Seven, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları, Amerika Birleşik Devletleri’nde Genel Kabul Görmüş Muhasebe Standartları, Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatı ve bu mevzuatlara uygun yapılan denetim çalışmalarında görev almıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nden Certified Public Accountant (CPA) sertifikası bulunan Burç Seven aynı zamanda Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik (SMMM) belgesi sahibidir.

Gaye Şentürk, Denetim Ortağı

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Gaye Şentürk, denetim konusunda on yılı aşkın süreyle aralarında Aygaz, Brisa Bridgestone, Borusan Holding ve grup şirketleri ile Carrefoursa’nın bulunduğu yerli ve uluslararası kurumlara hizmet vermiştir. Gaye Şentürk Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik (SMMM) belgesi sahibidir.

Gökhan Alpman, Denetim Ortağı

Lisans ve yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamlayan Gökhan Alpman, Harvard Üniversitesi’nde Stratejik Yönetim dersleri almıştır. Aralarında Procter&Gamble, Lafarge, Stop&Shop, Radio Shack, Uginox, Bekaert, Mitsubishi gibi çok uluslu ve POAS, TÜPRAS, THY, Sabancı Grup Şirketleri ve Şişecam gibi büyük Türk şirketlerine hizmet veren Gökhan Alpman perakende, hızlı tüketim malları, petrol ve otomotiv sektöründe deneyim sahibidir.

Erdem Selçuk, Denetim Ortağı

Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Erdem Selçuk, 11 yıldır Deloitte Türkiye’de görev yapmaktadır. SPK mevzuatı, Türkiye Bankacılık Kanunu ve Yönetmelikleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde Genel Kabul Görmüş Muhasebe Standartları ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi olan Erdem Selçuk, aralarında Petrol Ofisi, TEDAŞ, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Denizbank and Finansbank’ın da bulunduğu birçok durum tespit projesinde görev almıştır. American Society of Appraisers tarafından verilen İş Değerlendirme eğitiminin dört seviyesini de başarı ile tamamlayan Erdem Selçuk aynı zamanda Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik (SMMM) belgesi sahibidir. Erdem Selçuk, Denetim Ortağı olarak Deloitte Türkiye’nin Ankara ofisinde görev yapacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları