02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deloitte Türkiye’ye İki Yeni Ortak
25 Haziran 2012 Pazartesi 14:35

Deloitte Türkiye’ye İki Yeni Ortak

Türkiye’de Denetim, Vergi, Danışmanlık, Kurumsal Finansman ve Kurumsal Risk alanlarında 26’ıncı hizmet yılını dolduran Deloitte Türkiye, yeni ortaklarla güçlenmeye devam ediyor.

Gülin Günce Deloitte Denetim Ortağı, Tuba İnci ise Kurumsal Risk Hizmetleri Ortağı olarak yeni görevlerine atandı.

Gülin Günce - İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunu olan Gülin Günce, 1997 yılından bu yana Deloitte Türkiye Denetim Bölümü’nde görev yapıyor. Günce’nin, hızlı tüketim ve üretim sektörlerinde yoğunlaşan çalışmaları ile Sermaye Piyasası Mevzuatı, UFRS ve Aile Şirketleri denetimi konularında önemli deneyim ve birikimleri bulunuyor. 2001-2003 yılları arasında Deloitte İngiltere Southampton Ofisi’nde Denetim Müdürlüğü yapan Günce, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Sertifikası (SMMM) ve Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisansı’na sahip.

Tuba İnci - Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Tuba İnci, iş hayatına 1998 yılında Deloitte Türkiye Bağımsız Denetim Bölümü’nde başladı. Bankacılık, üretim ve hizmet sektörlerinin mali denetim ve konsolidasyon projelerinde görev alan İnci, 2002 yılından bu yana Kurumsal Risk Hizmetleri Bölümü’nde görev yaptı. Çok uluslu ve yerel firmalarda iç denetim çalışmalarının gerçekleştirilmesi, iç kontrollerin iyileştirilmesi, kurumsal risk yönetimi, iç denetim departmanlarına yönelik kalite güvence denetimleri ve yolsuzluk denetimleri konusunda deneyimi bulunan İnci, Deloitte Academy bünyesinde de eğitimler veriyor. İnci’nin Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik (SMMM), Sertifikalı İç Denetçi (CIA) ve Sertifikalı Suistimal İnceleme Uzmanı (CFE) belgeleri bulunuyor. 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları