05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deloitte Türkiyede Atama
23 Ocak 2008 Çarşamba 15:22

Deloitte Türkiye'de Atama

Deloitte Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine yeni atama yapıldı.

Deloitte Türkiye, İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Çağatay Güney getirildi. Profesyonel iş hayatına Amerika Birleşik Devletleri’nde insan kaynakları alanında stratejik planlama, organizasyon ve proje yönetimi ile kurum kültürü değişim projeleriyle başlayan Çağatay Güney, kariyerine 2001 – 2006 yılları arasında Ford Motor Company bünyesinde devam etti. Bu sürede altı binin üzerinde çalışan ve tedarikçilerinin dahil olduğu kapsamlı ve çok katmanlı insan kaynakları uygulamalarında yöneticilik görevini üstlenen Güney 2006 yılında şirketin Kuzey Amerika bölgesindeki işgücü eğitimi, organizasyonel gelişim, performans yönetimi uygulamalarından sorumlu insan kaynakları yöneticisi olarak çalıştı.

Kariyerine 2006 yılından itibaren Türkiye’de devam eden Güney, 2007 yılının sonuna kadar ToyotaSA’da İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptı.

Yüksek öğrenimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nde tamamlayan Çağatay Güney, Bowling Green Eyalet Üniversitesi’nde Organizasyonel Gelişim konusunda ise yüksek lisans derecesini aldı.

Çağatay Güney 1999’dan bu yana Academy of Management Association Organizasyonel Gelişim, Değişim ve Yönetim Bölümü üyesidir.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları