26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deloitte Türkiye’ye Ernst & Young’dan Transfer
21 Haziran 2007 Perşembe 12:27

Deloitte Türkiye’ye Ernst & Young’dan Transfer

Deloitte Türkiye’ye Kurumsal Finansman Ortağı olarak Ernst & Young Kurumsal Finansman bölümünden yönetici transfer edildi.

Türkiye’de Denetim, Kurumsal Risk, Vergi, Yönetim Danışmanlığı ve Kurumsal Finansman alanlarında hizmet veren Deloitte, Ernst & Young’da 2002‘den bu yana başarılı projeler yöneten Başak Vardar’ı Kurumsal Finansman Ortağı olarak bünyesine kattı.

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden birincilik ile mezun olan Başak Vardar, 1996-2002 yılları arasında uluslararası mali danışmanlık şirketi Andersen ile 2002’den itibaren Ernst & Young’ın Kurumsal Finansman bölümlerinde önemli görevler üstlendi. 2006’dan bu yana Direktör olarak Yapı Kredi, Kuveyt Bank, Mearsk gibi kuruluşların kurumsal alım ve satımlarına danışmanlık yapan Başak Vardar, profesyonel kariyeri boyunca finans ve denetim konulu pek çok uluslararası seminer, konferans ve eğitime katıldı.

Deloitte Türkiye Yönetici Ortağı Hüseyin Gürer, atama ile ilgili olarak, “Deloitte Türkiye olarak şirket birleşme ve satın almalarına özel bir önem atfediyoruz. Bu konuda uzmanlık düzeyinde hizmet vermemizin yanı sıra, şirket satın alma ve birleşmeye yönelik hizmetlerin, 2010 yılında sektörün en büyük şirketi olma hedefimizde çok önemli olduğunun bilincindeyiz” diye konuştu. Hüseyin Gürer, sözlerine şöyle devam etti:

“Bu anlamda kurumsal finansman alanında başarılı çalışmalara imza atan Başak Vardar’ın ekibimize katılması, kurumsal hedeflerimize uygun, karşılıklı kazanımlar içerecek bir karardır. Kendisinin de Deloitte Türkiye olarak hedeflerimize ulaşmamızda çok değerli katkıları olacağına yürekten inanıyorum.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları