24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deloitte Türkiye, Teknoseri Seçti
18 Ocak 2012 Çarşamba 10:49

Deloitte Türkiye, Teknoser'i Seçti

Muhasebe, Finans, Vergi, Yönetim, Denetim ve Kurumsal Risk alanlarında danışmanlık hizmetleri vermekte olan Deloitte Türkiye, teknoloji danışmanı olarak Teknoser’i seçti.

Deloitte Türkiye’nin fiziksel ve sanal sunucularındaki kapasite arttırım ihtiyacı için Teknoser’in uzman teknoloji danışmanlarının gerçekleştirmiş olduğu analiz ve planlama çalışmaları sonucunda BT altyapısının merkezi veri depolama yapısına geçmesine karar verilmiştir. Proje kapsamında Dell PS serisi (EquaLogic) veri depolama birimleri konumlandırılmıştır. İstanbul merkez ofisleri için SAS diskler içeren modeller kullanılırken Ankara ofislerinde SATA disk modelleri tercih edilmiş ayrıca iki merkez arasında storage temelli replikasyon yapısı da oluşturulmuştur. Gerçekleştirilen proje ile iş sürekliliği ve  SAN altyapısının Ankara lokasyonu ile replikasyonu sağlanmış ve Deloitte‘un mevcut felaket kurtarma sistem ve planlarını destekleyen ve yeteneklerini artıran bir yapı kurulmuştur.

Sunucu, Uygulama ve Masa Üstü Sanallaştırma, Veri Depolama/Yedekleme, İş Sürekliliği ve Felaket Önleme Sistemleri, Veri Güvenliği, Bütünleşik İletişim Sistemleri, Video Konferans Sistemleri çözümleri gibi katma değerli BT çözümleri sunan Teknoser, uzman ekibi, bütünsel çözüm ve hizmet anlayışı ile uygun maliyet yaklaşımı dolayısıyla  projede müşteri tarafından tercih edilmiştir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları