18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deloitte Türkiye, 25 Yaşında
21 Nisan 2011 Perşembe 12:37

Deloitte Türkiye, 25 Yaşında

Deloitte Türkiye, iş dünyasının önde gelen isimleriyle, 25. yılını 19 Nisan 2011 Perşembe akşamı Four Seasons Hotel Bosphorus'ta kutladı.

Deloitte Türkiye ve Deloitte Global"in üst düzey yöneticilerinin de katıldığı etkinlik, iş dünyasından büyük ilgi gördü. Sunuculuğunu Rana Erkan Tabanca"nın yaptığı yemekte Fazıl Say ve Patricia Kopatchinskaja ilgiyle izlenen bir konser verdi.

Deloitte Türkiye"nin 25. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlediği gala yemeğinde Türk iş dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi. 19 Nisan Salı akşamı, Four Seasons Hotel Bosphorus"ta gerçekleşen yemekte Deloitte da en üst düzeyde temsil edildi. Yemeğe Deloitte Global CEO"su James H. Quigley, Deloitte Global Yönetim Kurulu Başkanı John Conolly ve Deloitte Türkiye Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Levent Yaveroğlu katıldı. Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, uluslararası üne sahip keman sanatçısı Patricia Kopatchinskaja ile bir mini konser verdi. Gala yemeğinin sunuculuğunu ise Rana Erkan Tabanca yaptı.

Haziran ayında görevini Barry Salzberg"e devredecek olan Deloitte Global CEO"su James H. Quigley yemekte bir konuşma yaparak şunları söyledi:
"Deloitte Türkiye"yi geride bıraktıkları 25 başarılı yıldan dolayı tebrik ediyorum. Güçlü global kültürümüze ve ortak değerlerimize olan bağlılıkları ile Deloitte'u liderliğe taşımaya katkıda bulundukları için teşekkür ediyorum. Hepinizi tanımış olmaktan mutluluk duyuyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum."

Deloitte Global Yönetim Kurulu Başkanı John Conolly ise şunları söyledi:
"Dünya ekonomileri arasında 16'ncı sırada yer alan Türkiye, hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor ve dünyanın en cazip yatırım merkezleri arasında yer alıyor. Başarılı üye firmalarımız arasında bulunan Deloitte Türkiye'nin de ülkenin başarısına paralel olarak daha nice başarılar elde edeceğini öngörüyorum. Yetiştirdikleri nitelikli gençlerin de bu konuda önemli rol oynayacaklarını düşünüyorum. Çok çalışan ve kaliteden ödün vermeyen bir şirket olan Deloitte Türkiye"nin oluşturduğu örnekle gurur duyuyorum. Mükemmelliği elde etmeyi başardıkları için kendilerine teşekkür ediyorum ve bu doğrultuda ilerleyeceklerine inanıyorum."

Deloitte Türkiye Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Levent Yaveroğlu ise 25 yıl önce Türkiye"nin 1 Numaralı profesyonel hizmet şirketi olmayı hedeflediklerini söyledi. Müşteri odaklı bir şirket olmaları ve kaliteden asla ödün vermemeleri sayesinde Deloitte Global"de En İyi Uygulamalara Sahip üye firmalardan biri olduklarını vurguladı. Yaveroğlu, yetiştirdikleri yeni yeteneklerin Deloitte Türkiye"yi daha ileriye taşıyacaklarına inandığını belirtti.

Deloitte Global"e, iş ortaklarına, çalışma arkadaşlarına, dostlarına ve ailesine teşekkür eden Yaveroğlu şunları söyledi:
"Bizler bir hayal kurduk. Bir şirkete inanmış bir avuç insan, geride bir ömür bıraktık. Şimdi 39 ortağımız var ve Haziran 2011 itibariyle bu sayının 45"in üzerine çıkacağını açıklamaktan gurur duyuyorum. Kurulduğumuz günden beri her zaman öncelikli hedefimiz müşterilerimize değer katmak oldu. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmayı hedefledik.

Kendimizi bunun için eğittik, bunun için yatırım yaptık, bunun için çalıştık. Bundan sonra da iş ortaklarımızın desteğiyle müşterilerimize değer katmak için çalışmaya devam edeceğiz."

Yemeğin ardından 25. yıl pastası 25 yıl boyunca Deloitte Türkiye"de çalışmış olan Deloitte Türkiye Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Levent Yaveroğlu, Deloitte Türkiye Yönetici Ortağı Hüseyin Gürer ve Deloitte Türkiye Danışmanlık Sorumlu Ortağı Uğur Süel tarafından kesildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları