29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deloitte Eğitim Vakfı’nın İlk bursiyerleri Mezun Oldu
29 Haziran 2012 Cuma 12:10

Deloitte Eğitim Vakfı’nın İlk bursiyerleri Mezun Oldu

Kurulduğu günden bu yana yaklaşık 100 öğrenciye burs veren Deloitte Eğitim Vakfı, ilk mezunlarını verdi.

Beş yıl önce ilk bursiyerlerini belirlemeye başlayan Deloitte Eğitim Vakfı, 12 öğrencisinin mezuniyetini kutlamak amacıyla bir tören düzenledi.

Deloitte Türkiye ofisinde gerçekleşen törende bursiyerlere sertifikalarını veren ve bir konuşma yapan Deloitte Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyeti Başkanı Levent Yaveroğlu, “Vakıf sayesinde, olanakları hedeflerinden az olan gençlere çok çeşitli imkanlar sunuyoruz. Onları geleceğin profesyonel adayları olarak iş hayatına kazandırmayı hedefliyoruz” dedi.

Deloitte Eğitim Vakfı’ndan burs alarak mezun olan öğrencilerle gurur duyduğunu belirten Yaveroğlu, mezun olan 12 öğrenciden dördünün Deloitte Türkiye’de iş hayatına başladığını belirtti. Yaveroğlu, bunların yanı sıra mezun olan bursiyerlerin Garanti Teknoloji, Turkcell, Coca Cola gibi iş dünyasının önemli kurumlarından da iş teklifleri almaya başladığını söyledi.

Yüksek yetkinlik sahibi, yetenekli ve dinamik profesyonelleri yetiştirme misyonuyla hareket eden Deloitte Eğitim Vakfı, 2007 yılından bu yana üniversite öğrencilerine burs sağlıyor. Aynı zamanda Deloitte Türkiye de bursiyerlere üniversiteden mezun olur olmaz iş fırsatları sunuyor. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları