29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deloitte Academy’nin Geliri Eğitim Vakfı’na
02 Temmuz 2012 Pazartesi 16:20

Deloitte Academy’nin Geliri Eğitim Vakfı’na

Deloitte Academy altı yılda 8 binden fazla profesyonele eğitim hizmeti sunarak, elde ettiği geliri burs olarak Deloitte Eğitim Vakfı’na aktardı.

Deloitte Türkiye’nin eğitim kurumu Deloitte Academy, 2006 yılından bu yana kurumlara ve bireylere eğitim vererek gelirlerini Deloitte Eğitim Vakfı’na bağışlıyor.

Altı yılda bin 500 şirketten 8 binden fazla kişiye ulaşan akademi sayesinde üniversite öğrencileri, Deloitte Eğitim Vakfı’ndan burs alma şansı yakalıyor.
Deloitte Academy Genel Müdürü Kuğu Alper “Deloitte Academy olarak amacımız yönetim kurulu üyelerinden, şirket uzmanlarına kadar her seviyedeki profesyonelin, halka açık, çok uluslu şirketlerden, KOBİ’lere kadar her büyüklükteki işletmenin eğitim ihtiyaçlarına cevap vermek. İlk günden itibaren, odak noktamız müşterilerimizin karmaşık bulduğu konular oldu. Uzmanlarımızın sahip olduğu engin deneyim ve bilgi birikimi ile farklı alanlardaki en son gelişmeleri müşterilerimiz için en uygun çözümleri üretmekte kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

Eğitimler
Deloitte Academy, değişimin yönetiminde, eğitim, öğretim ve danışmanlık sahasında kurumlarla birlikte çalışıyor ve kişilere mesleki kariyerlerini geliştirmelerinde yardımcı oluyor. Öte yandan SPK ve BDDK düzenlemeleri ve yeni Türk Ticaret Kanunu ile birlikte; alışılagelmiş yaklaşımların değişmesinde kurumları bilgilendirmek için çalışmalar yürütüyor.

Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS), muhasebe, vergi, iç denetim, BT denetimi, kurumsal yönetim alanlarında eğitimler düzenleyen Deloitte Academy, yaşanan ekonomik gelişmeler, dünya ticaretindeki rekabetçi ortam, küreselleşme ve yeni düzenlemeler konularında bireylere geniş görüş alanı sunuyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları