17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deloitte, Türkiyenin En İyi Vergi Şirketi Seçildi
07 Haziran 2007 Perşembe 09:46

Deloitte, Türkiye'nin En İyi Vergi Şirketi Seçildi

Dünyaca ünlü vergi danışmanlığı dergisi International Tax Review yazarları, tüm vergi danışmanı şirketler arasında yaptıkları değerlendirmeler sonucunda Deloitte Türkiye’yi 2007 yılında Yılın Vergi Şirketi seçerek ödüllendirdi.

Deloitte Türkiye, Uluslararası vergi konularında dünyanın en prestijli ve tanınmış dergisi International Tax Review’un seçtiği “2007’de Türkiye’de Yılın Vergi Şirketi” ödülüne layık bulundu. Her ülkeden aday şirketlerin davetli olduğu ve Londra’da Dorchester otelinde 24 Mayıs 2007 günü yapılan törende kazananlar açıklandı. Deloitte Türkiye adına ödülü geceye katılan Deloitte Türkiye Vergi Hizmetleri Ortağı Hülya Yılmaz teslim aldı. ITR dergisi, her yıl toplam 20 ülkede “vergi” ve “transfer fiyatlaması” kategorilerinde başarılı bulduğu şirketlere ödül veriyor.

Dünyaca ünlü bir dergiden Deloitte Türkiye’ye Avrupa çapında bir ödül

Hukuksal konularda uzmanlaşan Euromoney yayın grubuna bağlı olan International Tax Review, 1990 yılından bu yana vergi konularındaki yayıncılığı ile tanınıyor. ITR, uluslararası vergi stratejileri üzerine dünyanın en güvenilir dergilerinden biri olarak özellikle çokuluslu şirketlere son vergi düzenlemeleri haberleri ve bu konuda gerekli şirket içi yapılanmalar konusunda bilgi sağlıyor.

ITR yazarları ödülleri verirken, her şirketin önceki yılın şubat ayından, ödülün verileceği yılın şubat ayına kadar geçen süre içinde yaptığı en iyi üç çalışmayı ve şirketin kendisini değerlendiriyorlar.

Bu yıl üçüncüsü verilen “Yılın Vergi Şirketi” ödülü ile ilgili olarak bir açıklama yapan Deloitte Türkiye Vergi Hizmetleri Sorumlu Ortağı Zeki Kurtçu sözlerine şöyle devam etti: “Deloitte Türkiye olarak 2010 yılında vergi sektöründeki en büyük ve en tercih edilir profesyonel hizmet şirketi olmayı hedefliyoruz. International Tax Review gibi uluslararası vergi konularında en prestijli ve tanınmış dergisi tarafından bu ödüle layık görülmek gerçekten gurur verici.”

Deloitte Avrupa çapında başarılı

Deloitte’un ayrıca Avrupa’da faaliyette olduğu başka ülkelerdeki şirketleri de ödüle layık görüldüler. Deloitte’un Belçika, Danimarka, Fransa, Portekiz ve İngiltere’deki vergi şirketleri kendi ülkelerinde 2007 yılının “transfer fiyatlaması” hizmetlerinde en iyi danışmanlık şirketi ödülünü kazandılar.


Deloitte Hakkında

Denetim, vergi, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansman hizmetlerinde dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Deloitte, yaklaşık 140 ülkede, 150,000 personeli ile faaliyet gösteriyor. Deloitte’un dünya çapında 2006 yılı cirosu 23 milyar dolardır.

Türkiye’de çalışmalarına 1986 yılında başlayan Deloitte faaliyetlerini İstanbul ve Ankara’da 700’ü aşkın çalışanıyla sürdürüyor. Deloitte’un Türkiye’de denetim, vergi, yönetim danışmanlığı, kurumsal finansman ve kurumsal risk alanlarında hizmet veren beş şirketi bulunuyor.

ITR Hakkında

Türkiye’deki “Vergi Dünyası” dergisi gibi, vergi konularına ilişkin bir yayın olan Euromoney’e bağlı International Tax Review 1990’dan beri uluslararası vergi stratejileri üzerine dünyanın en güvenilir ve en etkin dergisi olarak tanınıyor. Dergi her sayısında kapsamlı uluslararası haberler ve analizlere yer veriyor, en yeni uluslararası anlaşmalar için özel rehberler, derinlikli konular, araştırmalar, uluslararası güncellemeler ve tanıtımlar sunuyor.

http://www.internationaltaxreview.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları