18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Defneden Yeteneğe Dayalı Çağrı Merkezi
19 Kasım 2007 Pazartesi 13:37

Defne'den Yeteneğe Dayalı Çağrı Merkezi

Defne CentrUS ile alanında uzmanlaşmış temsilciler ile çağrılar daha hızlı çözüme kavuşuyor, müşteriler gülümsüyor.

Defne Bilgi İşlem tarafından geliştirilen çağrı merkezi sistemi CentrUS, telefonun diğer ucundaki müşterilerinizle daha hızlı ve daha etkin bir iletişim kurmanızı sağlarken, alanlarında uzmanlaşmış müşteri temsilcileri ile ve müşteri memnuniyetinizi arttırıyor.
CentrUS, müşteri temsilcilerinin uzmanlaştığı konular, lisan, mesai ücreti gibi özelliklerini dikkate alarak, gelen çağrıları en kısa sürede en doğru müşteri temsilcisine ulaştırıyor; başka bir deyişle yeteneğe dayalı çağrı yönlendirmesi yapıyor. Örneğin Fransa’dan arayan bir müşteri, CentrUS sayesinde otomatik olarak çağrı merkezi çalışanları arasında Fransızca bilen çalışana yönlendiriliyor.

CentrUS, çağrıları, kurumun tercihleri doğrultusunda önceliklendirerek, arayanları en kısa sürede, en doğru müşteri temsilcisine aktarıyor. Bekleme süresini en aza indirirken, kuruma ait CRM, ERP, Kalite Yönetim Sistemleriyle kolaylıkla yapılan entegrasyon sayesinde, arayan müşteriye ait bilgilerin, çağrı ile birlikte müşteri temsilcisinin ekranında belirmesini sağlıyor. Karşısındaki müşterinin bilgilerini gören temsilci, böylelikle en etkin hizmeti sunuyor.

IVR Sistemi RespUS ile Maliyeti Düşürün
Güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir bir çağrı merkezi olan CentrUS, entegre edilmiş IVR sistemi RespUS ile, müşteri temsilcilerinin iş yükünü azaltmak ve güvenliği arttırmak amacıyla, müşterilerin standart işlemlerini telefon tuşları aracılığıyla yapabilmelerini sağlıyor. Müşteri, hesap numarası girişi, şifre kontrolü yapabiliyor; ücret, kur ve benzeri bilgilere ulaşabiliyor. Böylelikle, çağrı merkezinin operasyonel maliyetleri de azalıyor.

Kurumsal Belleğiniz Güçlensin
CentrUS sistemi ile farklı profillerdeki müşterilerden gelen istek ve şikayetler müşteri temsilcileri tarafından yanıtlanırken, tüm etkileşimler kaydedilerek depolanıyor. Bu veriler, iş süreçlerinde değerlendirilerek kurumsal belleğin güçlenmesine katkı sağlıyor. Bu katkı, ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesinden, pazarlama ve satış etkinliklerinin doğru bilgilerle yönetilmesine kadar bir dizi yarar sağlıyor.

Tek Tuşla Performans Ölçümü
Entegre raporlama aracı CentrUS Reporter ile, SQL destekli veritabanlarında saklanan tüm sistem süreçleri gözlenebilir. İstenilen tarih aralığında üretilebilen, servis, müşteri temsilcisi ve çağrı odaklı rapor grupları ile çağrı merkezinin performansı ölçülebilirken, kapasite planlamasına baz alınacak trendler belirlenebiliyor.

Geri Dönüşlerden Yol Haritası Çizin
Çağrı merkezine gelen çağrıları sınıflandırarak, kurumunuzun hangi hizmetlerinin popüler olduğunu veya hangi ürün ve hizmetleri geliştirmeniz gerektiğini de CentrUS ile rahatlıkla ölçebilirsiniz. CentrUS sistemi, müşteri temsilcilerinin her çağrının sonunda o çağrıyı sınıflandırarak kaydetmesinde, müşterilerin kurumun hangi ürün ve hizmetlerine yöneldiğini algılamasında yardımcı olur.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları