24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Defne Bilgi İşlem Barcelonada
03 Şubat 2011 Perşembe 17:02

Defne Bilgi İşlem Barcelona'da

Defne Bilgi İşlem Barcelona'da 14-17 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan GSMA Mobile World Congress'e katılıyor.

Dünya"da 20"yi aşkın ülkeye mobil operatörler için yazılım çözümleri sunan Defne, Barcelona"da 14-17 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek, sayılı Türk firmasının katıldığı, GSMA Mobile World Congress"deki 2. Salon, 42 no"lu standında dünya telekomünikasyon iş ve girişim çevresine yeni projelerini sunacak.

Türkiye"de, GSM operatörlerine sunduğu katma değerli servis ve platform çözümleri ile, dünya çapında birçok projeye imza atan Defne Bilgi İşlem, GSMA Mobile World Congress"e beşinci kez katılarak, Tacikistan, Pakistan, Bangladeş ve Hindistan"da hayata geçirdiği projelere yenilerini eklemeyi hedefliyor.

Avrupa"nın en büyük fuarı GSMA Mobile World Congress"de, Defne Bilgi İşlem bu yıl özellikle Mobil Pazarlama çözümleri ile dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

Katma değerli servisler alanında çözüm ve alt yapı uygulamaları sunan Defne, fuarda Sponsored Call, Voice-Video & Text Messaging, Outbound IVVR bazlı Mobil Pazarlama çözümleri yanı sıra, Voice Changer, Collect Call, gibi ürünlerini de tanıtacak.

Fuarda BGM, Voice Changer, Collect Call, Roamers Callback gibi operatör servisleri ve VAS ürünlerinin tek kutuda sunulabileceğine yönelik konseptler de ayrıca tanıtılacak.

Bugüne kadar Tacikistan"dan USA"ya dar 20"yi aşkın ülkede projelerini hayata geçiren, yeni alan olan mobil pazarlama konusunda adım atmış olan Defne, GSMA Mobile World Congress"de GSM operatörlerine geliştirdiği katma değerli servis platformları ve yüksek teknoloji çözümlerinin yanı sıra, kurumsal pazar kapsamında şirketlerde müşteri memnuniyetini artıracak ve önemli ölçüde tasarruf sağlayacak çağrı merkezi, yurtdışı dolaşıma özel ürün grubu ile de rakiplerinden ayrışmayı hedefliyor.

Defne standına gelenlerin "sesi değişecek"
Yeni teknolojilerin dünya ile paylaşıma açılacağı fuarda Defne"nin geliştirdiği projeler arasında ayrıca; mobil operatörler için ödemeli arama servisi Collect Call, abonelerin sesli ve görüntülü aramalarının sponsorluğunun reklamverenler tarafından üstlenilmesini sağlayan Sponsored Call, kurumsal alana yönelik sunulan çözümler olarak fuarda yer alacak.

Ayrıca fuar boyunca katılımcılara sürpriz anlar yaşatacak olan Defne, Voice Changer demo uygulaması ile konukların seslerini gerçek zamanlı değiştirecek, isteyenler Barcelona"dan sevdiklerini arayıp şaka yapabilecekler.

Tüm dünyada mobil operatörler tarafından, belirli çözümlerde öncelikli olarak tercih edilen bir çözüm sağlayıcı olmayı hedeflediklerini belirten Defne Bilgi İşlem Genel Müdürü Oğuz Haliloğlu, mobil dünyanın gelecekte gideceği yönü tahmin etmek ve kurumsal çözümlerimiz için dünyanın farklı bölgelerinden gelen kişilerle temasa geçip fikir alışverişinde bulunmak bizim için çok önemli. Sayılı Türk firmasının yer aldığı GSMA Mobile World Congress"e katılmalarındaki ilk amacın, yurtdışı operatör ve servis sağlayıcıları arasında Defne adının bilinirliğini arttırarak, katma değerli servisler ve kurumsal çözümler alanında tercih edilir konumuna gelmesini sağlamak olduğunu belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları