24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Defne, Ürünlerini Barcelonada Tanıttı
02 Mart 2012 Cuma 11:44

Defne, Ürünlerini Barcelona'da Tanıttı

Defne, Barcelona’da 27 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında gerçekleşen, Dünya’nın en büyük Telekom fuarı GSMA Mobile World Congress’de yeni geliştirdiği çözümlerini tanıttı.

Türkiye’de ve Dünya’da GSM operatörlerine sunduğu katma değerli servis ve platform çözümleri ile dünya çapında birçok projeye imza atan Defne Bilgi İşlem, GSMA Mobile World Congress’e altıncı kez katılarak, yeni çözüm ortaklıkları görüşmelerinde bulundu.

Bugüne kadar Orta Asya’dan Orta Doğu’ya, Asya-Pasifik bölgesinden Afrika’ya, Avrupa’dan Güney Amerika’ya kadar değişik coğrafyalarda 30’u aşkın ülkede ve Türkiye’de, GSM operatörlerine sunduğu katma değerli servis ve platform çözümleri ile dünya çapında birçok projeye imza atan Defne Bilgi İşlem, GSMA Mobile World Congress’e altıncı kez katılarak,  bu bölgelerdeki devreye aldığı yeni çözümlerini diğer Telekom devlerine de aktardı.

Telekomünikasyon sektörüne özel çözümler Barcelona yolunda sunuldu

Katma değerli servisler alanında çözüm ve alt yapı uygulamaları sunan Defne, fuarda ulaşılamayan abonelere ulaşma konusunda destek sağlayan Call Completion for Unreachable Subscribers ürününü tanıtarak, operatörleri çağrı tamamlamada yepyeni bir bakış açısı ile buluşturdu. Operatörlere farklı bir gelir kaynağı sunan ve abonelerce de kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilen, Facebook’un ünlü Poke hizmetinden esinlenilen Poke Call servisi de fuarda oldukça ilgi gören hizmetlerden oldu. Bunun yanında tüm müzik servislerini bir araya getiren MusicAll Platformu da içinde sunulan Background Music, Karaoke, Song Catcher, Song Dedication, Ringback Tone ve Reverse Ringback Tone ürünleriyle ilgi uyandırdı.

Defne, GSMA Mobile World Congress’de hedeflediği GSM operatörlerine geliştirdiği katma değerli servis platformları ve yüksek teknoloji çözümlerinin yanı sıra, kurumsal pazar kapsamında şirketlerde müşteri memnuniyetini artıran ve önemli ölçüde tasarruf sağlayan çağrı merkezi, yurtdışı dolaşıma özel ürün grubu ile de rakiplerinden ayrıştığı mesajını yineledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları