24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Defne, GSMA Mobile World Congressde
02 Şubat 2012 Perşembe 12:01

Defne, GSMA Mobile World Congress'de

Defne, Barcelona’da 27 Şubat – 1 Mart tarihlerinde gerçekleşecek, Dünya’nın en büyük Telekom fuarı GSMA Mobile World Congress’de yeni geliştirdiği çözümlerini tanıtacak.

Defne Bilgi İşlem , Avrupa’nın en büyük fuarı GSMA Mobile World Congress’de yine Mobil Pazarlama çözümleri ile dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

Bugüne kadar Orta Asya’dan Orta Doğu’ya, Asya-Pasifik bölgesinden Afrika’ya, Avrupa’dan Güney Amerika’ya kadar değişik coğrafyalarda 30’u aşkın ülkede ve Türkiye’de, GSM operatörlerine sunduğu katma değerli servis ve platform çözümleri ile dünya çapında birçok projeye imza atan Defne Bilgi İşlem, GSMA Mobile World Congress’e altıncı kez katılacak ve bu bölgelerdeki devreye aldığı yeni çözümlerini diğer Telekom devlerine de anlatacak.

GSMA Mobile World Congress’de önceki dönemlerde tanıttığı Sponsored Call, Sponsored SMS, Outbound IVR & Video Campaign Management Platform, Bulk Messaging Campaign Management Platform gibi Mobil Pazarlama çözümlerinin yanı sıra, operatörlerin olmazsa olmaz ana servisleri olan çağrı tamamlama hizmetleri için Smart Call Completion Suite ve ödemeli arama hizmeti için Collect Call, eğlence servisleri ve yenilikçi iki yeni servisi ile beraber dikkatleri üzerine çekmeyi hedefliyor.

Telekomünikasyon sektörüne özel çözümler Barcelona yolunda

Katma değerli servisler alanında çözüm ve alt yapı uygulamaları sunan Defne, fuarda Call Completion for Unreachable Subscribers ürünü ile operatörlere çağrı tamamlamada yepyeni bir bakış açısı getirecek. Bunun yanında Facebook’un ünlü Poke hizmetinin Telekom uyarlaması ile operatörlere farklı bir gelir kaynağını fuarda hatırlatacak.

Defne, GSMA Mobile World Congress’de GSM operatörlerine geliştirdiği katma değerli servis platformları ve yüksek teknoloji çözümlerinin yanı sıra, kurumsal pazar kapsamında şirketlerde müşteri memnuniyetini artıracak ve önemli ölçüde tasarruf sağlayacak çağrı merkezi, yurtdışı dolaşıma özel ürün grubu ile de rakiplerinden ayrışmayı hedefliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları