25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Deep Securitye En İyi Çözüm Ünvanı
26 Nisan 2011 Salı 17:22

Deep Security'e En İyi Çözüm Ünvanı

Network World Dergisi'nin sanallaştırma güvenliği testinde Trend Micro'nun Deep Security ürünü en iyi çözüm olarak seçildi.

Bulut güvenliğinde dünya lideri Trend Micro, Network World Dergisi"nin sanallaştırma güvenliği sıralamasında ilk sırayı aldı. Raporlama, barınma yönetimi, gizlilik kontrolü ve kullanıcı yönetimi kategorilerinde yarışan Deep Security, beş sanallaştırma güvenliği ürününü geride bırakarak birinci oldu.

Birçok özelliğinin yanı sıra Trend Micro Deep Security özellikle kullanışlı raporlama özelliği konusunda övüldü. Yazar David Strom test sonrasında; "Biz eyleme dönüştürülebilir raporları oluşturmasının ve istendiğinde ürünün otomatik olarak ihlalleri işaretlemesinin ne kadar kolay olduğunu gördük. Bizce Trend Micro"dan gelen raporlar en iyisiydi; yönetimle birlikte üretmesi, ayrıştırması ve paylaşması en kolay üründü" dedi. Ayrıca Deep Security, web yönetim ara yüzüyle de ilgi çekmeyi başardı. Konuyla ilgili Network World Dergisi"nde; "Bilgisayara yüklenmiş koruyucu tedbirleri ve raporlanan uyarılar gibi bir bakışta tüm sanallaştırma yönetimini görebiliyorsunuz" denildi.

Trend Micro Başkan Yardımcısı Oscar Chang, "Deep Security"nin Network World Dergisi"ndeki uzmanlar tarafından fark edilmiş olmasından memnunuz" dedi. Chang sözlerini şöyle sürdürdü: "Sanallaştırılmış ortamlar için özel olarak tasarlanmış dünyanın ilk anti-malware çözümünü sunan Trend Micro Deep Security, bugünün tehdit ortamında işlerini yürüten müşteriler için çok önemli içeriklerin yer aldığı sanal makinede sıfır antivirüs iziyle konumlanabilir."

Trend Micro Deep Security, sanal masa üstülerden fiziksel, sanal ve bulut sunuculara kadar tüm dinamik veri merkezlerindeki sistemlere gelişmiş koruma sunuyor. Saldırı tespiti ve önleme, güvenlik duvarı, bütünleştirilmiş görüntüleme, kayıt takibi ve ajansız anti-malware yeteneklerini bir araya getirerek veri ihlallerinin önüne geçiyor ve iş sürekliliğinden emin olmanızı sağlıyor. Bu dinamik, merkezi yönetime imkan veren çözüm ayrıca PCI, FISMA ve HOPAA gibi önemli düzenleme ve standartları da destekliyor.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları