25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DBEden Zaman Yönetimi Eğitimi
02 Ocak 2012 Pazartesi 15:04

DBE'den Zaman Yönetimi Eğitimi

26 yıldır ülkemiz profesyonellerine birikimlerini sunan DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, 2012 Yılı Açık Eğitimleri’ne Zaman Yönetimi konusu ile devam ediyor.

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, 2012 yılı açık eğitimlerine Zaman Yönetimi konusuyla başlıyor. 10 Ocak 2012 Salı günü, DBE Nişantaşı Eğitim Salonları’nda gerçekleştirilecek eğitim, yalnızca bireyleri değil kurumları da yakından ilgilendiriyor. DBE uzman terapistleri tarafından yürütülecek Zaman Yönetimi Eğitimi'nde, çalışma zamanının anlamı, zaman maliyeti, yönetme becerileri ile alışkanlıklar ve onlardan kurtulma yolları gibi konular ele alınacak.
Bireylerin zamanı nasıl farklı kullandıkları sorusunun da irdeleneceği eğitim programı kapsamında kısıtlı zamanın efektif kullanımı, zaman yönetme becerisinin kazandırılması ve bu becerinin bir alışkanlık haline dönüştürülmesi katılımcılara interaktif çalışmalarla anlatılacak. Çeşitli oyun programlarıyla da zenginleştirilecek eğitimde zaman tuzakları ve kaçınma yöntemleri gibi birbirinden ilginç detaylar da aktarılacak.

DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü Yönetim Danışmanı, Eğitmen Kaya Turhanoğlu tarafından verilecek eğitimde ayrıca verimli olmanın temel kuralları ve zaman yönetimi için altı pratik öneri de paylaşılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları