28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DBE, 21. Yüzyıl Liderliğini Anlatacak
08 Şubat 2012 Çarşamba 14:05

DBE, 21. Yüzyıl Liderliğini Anlatacak

15-16 Şubat tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, 17. İnsan kaynakları Zirvesi'nde, DBE 21. yüzyıl liderliğini anlatacak.

DBE Kurucu Başkanı Emre Konuk ve The Forton Group Eğitim Direktörü Bob Hughes’in konuşmacı olarak katılacağı 21.YY'DA LİDERLİK konulu oturumda, katılımcılara iş hayatında meydana gelen radikal değişimler anlatılarak, rekabet unsurlarının ağır bastığı global ekonomik mücadele içindeki şirketlerin, eğitimli ve yetenekli çalışanları elde etmek için nasıl rekabet ettiğine değinilecek.

Liderlik, koçluk, yetenek yönetimi ve işe alım konusunda uzman bir isim olan Bob Hughes, geleneksel emir ve kontrol yöntemlerinin, artık temel liderlik tarzı olamayacağından bahsederek, koçların liderlik yaklaşımında öngördüğü öneri ve yolları detaylandıracak. Bob Hughes, liderliğin gerektirdiği beceri, yöntem ve araçların öğrenilebileceğini anlatacağı sunumunda değişen iş dünyasında başarıya ulaşmak için kişinin kendini geliştirebileceği anahtar yöntemleri de paylaşacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları