29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Datateknik’te Yeniden Yapılanma
31 Temmuz 2012 Salı 12:00

Datateknik’te Yeniden Yapılanma

Datateknik’e EMEA Bölgesi Satış Başkanı olarak Kemal Karabayır ve Grup Operasyon Başkanı olarak da Altuğ Alptekin atandı.

1989 yılında kurulan ve sürekli büyüyerek Türkiye’nin lider sistem entegratörü olan Dateteknik, 2011 yılından bugüne inovasyona daha fazla önem vererek, Türkiye’nin ve bölgenin lider çözüm mimarı olma yolunda bir yeniden yapılanma sürecine girdi.

Şirket, Türkiye’nin ve bölgenin çözüm mimarı olma yolunda organizasyon yapısının ulusal ve uluslararası büyüme hedeflerine ve fırsatlara yanıt verebilmesi amacı ile üst yönetim ekibinde gerçekleştirdiği önemli atamalarla ekibini de güçlendiriyor. 

Datateknik son olarak Kemal Karabayır’ı Türkiye Genel Müdürü ve EMEA Satış Grup Başkanı ve Altuğ Alptekin’i EMEA Bölgesi Grup Operasyon Başkanı olarak atadığını duyurdu.

Teknoloji kariyerine Armada Bilgisayar’da Ürün Satış Müdürü görevi ile başlayan Karabayır sırasıyla Borusan Telekom’da Kanal Satış Müdürü, Stratejik Müşteriler Satış Müdürü ve Bölüm Satış Müdürü ve Vodafone Türkiye’de Büyük Holdinglerden sorumlu Satış Kıdemli Müdürü kademelerinde çalıştı. Karabayır Datateknik ‘te EMEA Bölgesi Satış Başkanı olarak Sistem&Altyapı Çözümleri, Yazılım&Bulut Bilişimi, Profesyonel Servisler gibi alanların satış yapılandırmasından sorumlu olacak.

Alptekin; Operasyon Grup Başkanı olarak,  saha kurulum ve bakım hizmetlerinin işletilmesinden, operasyonel satın alma, maliyetlendirme ve risk yönetiminin sağlanmasından, alt yüklenici ve iş ortaklarımız ile ilgili yürütülen sürecin takibinden, proje yönetim ofisinin koordinasyonundan ve lojistik faaliyetlerden sorumlu olacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Alptekin, çalışma hayatına ITD ’de Sistem Analist Ve Yazılım Uzmanı olarak başlamış, Ericsson Türkiye A.Ş.’de Network Operasyon Direktörü ve Fibercom’da Servis Operasyon Direktörü olarak görev almıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları