25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Datateknik ve Ciscodan ATP Ortaklığı
05 Nisan 2012 Perşembe 01:19

Datateknik ve Cisco'dan ATP Ortaklığı

Datateknik, Mart 2012 itibari ile Cisco’nun Türkiye’deki TelePresence Video Master Yetkili Teknoloji Sağlayıcı Ortağı oldu.

Datateknik, Cisco TelePresence Video Master’ın Yetkili Teknolojİ Sağlayıcısı (Authorized Technology Provider-ATP) statüsüne girmeye hak kazandığını açıkladı. Bu unvan ile Datateknik’in Cisco TelePresence video ürün ve çözümlerini satma, uygulama ve desteklemeye yönelik eğitim gerekliliklerini ve program önkoşullarını karşılamış olduğu onaylandı.

Cisco’nun dünya çapında işbirliği kanallarından sorumlu kıdemli direktörü Richard McLeod, “Cisco TelePresence Video Master ATP Programı, ortakların sadece telepresence alanında değil, genel işbirliği pazarındaki muazzam pazar fırsatlarından faydalanabilmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Cisco TelePresence Video Master ATP Ortağı olarak Datateknik, sektörün en kapsamlı ve birlikte çalışabilir Cisco TelePresence Video portföyünü sunmak için gereken satış, teknik ve kullanım süresi servis becerilerine yatırım yapmıştır” diyor.

Datateknik Yönetim Kurulu Başkanı Sait Koç, Cisco ATP statüsü ile ilgili olarak; “Bilişim endüstrisinin önde gelen markalarının sertifikalı iş ortağı olarak bugüne kadar sayısız başarıya imza attık. Bu markaların ürün ve çözümlerini Türkiye’deki çok sayıda büyük ölçekli projede uygulayarak hem yetkinliğimizi hem de tecrübemizi üst seviyelere taşıdık. Son olarak da Cisco’nun ATP programı kapsamında teknoloji sağlayıcı ortağı olarak Cisco’nun TelePresence video ürün ve çözümleri konusundaki yetkinliğimizi daha da artırdık. Önümüzdeki dönemde hayata geçireceğimiz projelerde bu yeteneklerimizle önemli bir katkı sağlayacağımız inancındayız” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları