18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Datateknik İş Ortaklarıyla Buluştu
23 Ağustos 2007 Perşembe 10:59

Datateknik İş Ortaklarıyla Buluştu

Datateknik Bilişim Grubu, İstanbul Novotel'de düzenlediği Vizyon toplantısı'nda iş ortaklarıyla bir araya geldi.

TBS (Total Business Solution) Çözüm Ortaklığı Programı"nın tanıtıldığı toplantı çerçevesinde programın hedeflerinden, değişen pazar koşullarına; ortak proje fırsatlarından, TBS üyeliğinin rekabet avantajlarına kadar birçok konu gündeme alındı.

TBS Çözüm Ortaklığı Programı ile Datateknik Bilişim Grubu bünyesinde sunulan ürün, hizmet ve çözümlerin satışında, geliştirilmesinde ve uygulamasında müşteri, iş ortağı ve Datateknik üçgeninde tüm tarafların kazandığı bir paydaşlık ortamı oluşturmak amaçlanıyor.

Program ile Datateknik"in gücünü arkasına alan iş ortakları, Türkiye bilişim pazarındaki değişimlere daha hızlı uyum gösterirken, hem müşterilerine daha çok ürün ve hizmet satıp daha çok kazanacak hem de Datateknik"in program çerçevesinde çözüm ortaklarına sunacağı eğitim fırsatlarından, TBS portal ve e-mailing grubu gibi etkin iletişim araç ve yöntemlerinden faydalanacaklar.

Türkiye bilişim teknolojileri pazarındaki büyük fırsatların farkında olan ve bu fırsatları yönetip değerlendiren, pazara yön veren Datateknik Bilişim Grubu, yeni hedeflere koşarken şimdi iş ortaklarını da bu başarıya ortak olmaya çağırıyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları