18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Datateknik, Yıldızdaki Ofisine Taşındı
22 Şubat 2012 Çarşamba 22:53

Datateknik, Yıldız'daki Ofisine Taşındı

Datateknik, gelişen ve güçlenen yapısıyla artık İstanbul Esenler’de, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Bölgesi’ndeki yeni ofisinde hizmet verecek.

2012’ye birçok alanda güçlü iş ortaklıkları, yeni global sertifikasyonlar ve gelişen çözümler ile merhaba diyen Datateknik, 2 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan yeni ofis yapılanması içinde çok daha teknolojik bir ortamda faaliyetlerini sürdürecek. Faaliyetlerinin odağına Ar-Ge ve inovasyonu koyan Datateknik, bu stratejiyi hayata geçirirken teknoloji bölgesinin avantajlarından yararlanacak.

Datateknik Yönetim Kurulu Başkanı Sait Koç, yenilenen ofis yapılanması ile ilgili olarak; “Datateknik ailesi olarak geride bıraktığımız yılda birlikte çok sayıda başarılı projeye imza attık ve belirlediğimiz stratejik alanlarda büyüme planlarımızı hızla hayata geçirmeye başladık. Gerek stratejik ortaklıklar gerekse işbirlikleriyle Datateknik'i bulunduğu lider konumdan daha da ileri noktalara taşımaya ve Türkiye sınırlarını aşarak bölgemizde söz sahibi olan çözüm mimarı haline getirmeye yönelik yatırımlarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Yeni ofisimizle birlikte, Datateknik ekibi olarak daha teknolojik, donanımlı ve gelişime açık bir alanda çalışma imkânı bulacağız. Yeni ofisimizde çok daha verimli bir çalışma ortamı yarattığımıza inanıyor, bu vesileyle yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yeni ofisin 13 Şubat’ta gerçekleştirilen açılış töreninde tüm Datateknik çalışanları, bu yeni ve önemli  dönemi kutlamak için bir aradaydı. Datateknik  İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tacettin Can, Datateknik Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet Yolcu ve Datateknik Genel Müdürü Erkan Oğur’un birlikte gerçekleştirdiği kurdele kesme töreni ile resmi olarak hizmete başlayan yeni Datateknik ofisi, Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden birinin teknolojik yerleşkesi içinde yer almasıyla da önemli bir konuma sahip.

Datateknik İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tacettin Can, açılış töreninde yaptığı konuşmada; Datateknik çalışanları için son derece önemli bir gün yaşadıklarını söyledi. Yeni ofiste çok daha verimli bir iş ortamı yaratacaklarının altını çizen Can, tüm Datateknik ekibinin bu yeni dönemde de özveri ile çalışacağına inancının tam olduğunu da sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları