23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Datagate, LG Hit Linenin Ana Dağıtıcısı Oldu
05 Mart 2012 Pazartesi 16:47

Datagate, LG Hit Line'nin Ana Dağıtıcısı Oldu

Datagate Bilgisayar, LG HIT LINE güvenlik ürünleri ana dağıtıcısı oldu

Index Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve 1992 yılından itibaren Intel, Seagate, Acer, Fujitsu ile AOC gibi uluslararası markaların ürünlerini Türk kullanıcısının hizmetine sunan bilgisayar ve PC bileşenleri distribütörü Datagate Bilgisayar, güvenlik ürünlerinin dağıtımında da yeni markalarla güçleniyor. Datagate mevcut güvenlik ürünleri (CCTV) portföyüne şimdi de ana dağıtıcısı olduğu LG HIT LINE güvenlik ürünlerini (CCTV) ekleyerek ürün gamını genişletiyor. Bu sayede şirket, hem güvenlik sektöründe yeni iş ortakları kazanmayı hedefliyor, hem de mevcut bayilerine LG markası ile daha güçlü ve kazançlı imkânlar sunma amacını gerçekleştiriyor.

İstanbul Ayazağa’daki şirket merkezi üzerinden Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği yoğun lojistik faaliyetleri çerçevesinde, kusursuz teslimat ve finansal kolaylıklar esasıyla anlaşmalı iş ortaklarının memnuniyetini sağlamaya odaklanan Datagate, dünyanın yükselen bilişim ve teknoloji devi LG Electronics güvenlik ürünleri (CCTV) ile Türkiye pazarındaki hızlı yürüyüşüne devam ediyor.

LG HIT LINE ürünleri şık tasarımları ile öne çıkıyor. Seri, son teknolojiye sahip DVR kayıt cihazlarından yüksek çözünürlüklü box kameralara, mini dome kameralardan güçlü özellikleriyle fark yaratan dış mekân IR LED kameraları ile speed dome seçeneği ve megapiksel özelliğine sahip kablosuz IP kamerasına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Serinin en ilgi gören ürünü olan IR LED kamera sınıfındaki güçlü kameralardan LSR300P-DA da yüksek çözünürlüğü, su ve toz geçirmeyen IP66 muhafaza tasarımı, yüksek aydınlatma değeri, en karanlık mekânları bile rahatlıkla izlemenizi sağlayan ICR Day & Night özelliği, tüm açılarda net görüntü alınmasına olanak sağlayan üzerinde konumlandırılmış 2.8~12mm / F1.2 ayarlanabilir lens değeri ile farkını ortaya koyuyor. Cihaz 3 aks montaj ayağına sahip siyah kasası ile de oldukça şık bir görünüme sahip.

Datagate Bilgisayar Genel Müdürü Salih Baş, LG ürünleri ile yapılan dağıtım anlaşması kapsamında dağıtımına başlanacak güvenlik ürünleriyle ilgili şunları dile getiriyor: “Kolay kurulumu, dış etkenlere karşı dayanıklı ve şık tasarımı sayesinde perakende mağazaları, küçük yerleşim yerleri, kurum binaları ve tüm dış alan projeleri için birebir çözüm niteliğinde olan bu ürün grubu, aynı zamanda sistem kurulum ve bakım maliyetleri açısından da oldukça uygun bulunuyor. Değerli müşterilerimize bu sayede yeni bir iş sahası ve kazançlarını artıracak fırsatlar sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları