29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Darüşşafaka Projesine İlgi Büyüyor
29 Aralık 2010 Çarşamba 11:21

Darüşşafaka Projesi'ne İlgi Büyüyor

Kiğılı 10 Ocak 2011 tarihine kadar, mağazalarında gerçekleştireceği Darüşşafaka "Size Emanet" destek kampanyası ile duyarlı bireylere sesleniyor.

Türkiye"nin en köklü kurumlarından Darüşşafaka çok uzun yıllardır Türkiye"de babasız kalmış, yetenekli öğrencileri bulup onları babalarının ve toplumun gurur duyacakları bireyler olarak yetiştirmeye ve topluma kazandırmaya devam ediyor. "Size Emanet" bağış kampanyasıyla 800"ü aşkın öğrencinin yirmi dört saat yaşam sürdüğü Darüşşafaka Eğitim Kurumları"nda eğitim giderlerinin yanı sıra giyim, beslenme ve barınma giderleri de Darüşşafaka Cemiyeti tarafından karşılanıyor. Bunu da ancak kurumlardan ve duyarlı halkımızdan elde ettiği bağışlarla gerçekleştiriyor.
Sosyal Sorumluluk bilinciyle hareket eden ve eğitimde fırsat eşitliği misyonuna destek olan ünlü erkek giyim markası Kiğılı ise, Kiğılı mağazalarından 25 Aralık - 10 Ocak 2011 tarihleri arasında Kiğılı Kartı ile alışveriş yapan müşterilerine ait satışlarda 1000 TL"de ise 20 TL Darüşşafaka Cemiyetine bağışlanacağı taahhüdünü veriyor. Ayrıca bu tutarlar arası alışveriş yapan müşterilerine, bu anı ölümsüzleştirmek adına anında, mağazadan kendi isimlerinin yazdığı Bağış sertifikası da sunuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları