05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Daikin ve Siesta Klimalarda Fırsat
02 Haziran 2009 Salı 16:23

Daikin ve Siesta Klimalarda Fırsat

Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş., Daikin'in Economy model duvar tipi split klimaları ve Siesta Comfort duvar tipi split klimalar için kampanya düzenledi.

Türkiye distribütörlüğünü 2007 yılından bu yana Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş."nin yürüttüğü Japon markası Daikin"in Economy model duvar tipi split klimaları ve Siesta Comfort duvar tipi split klimaları yaz başına özel büyük fiyat avantajları ile tüketiciye sunuluyor.

15 Haziran"a kadar sürecek fırsat günlerinde, Daikin klimaların yanı sıra, Siesta split klimalar için de peşin fiyatına 12 taksit imkanı ile 816 TL"den başlayan fiyatlarla ya da nakit alımlarda %10 ilave indirim seçeneği sunarak satın alma fırsatı sağlanıyor.

Çok düşük enerji harcayan A enerji sınıfına dahil olan, en gelişmiş ve çevreci R410 a gazlı, yüksek verim değerlerine sahip Daikin klimalar ve Turbo fonksiyonu ile kısa sürede istenilen konfor seviyesine ulaştıran, otomatik hava salınımı fonksiyonu ile homojen bir hava dağılımı sağlayan Siesta klimalar, sessiz çalışan iç ve dış üniteleri ile büyük bir konfor sunuyorlar.

Daikin"e özel korozyon önleyici materyal ile kaplı dış üniteleri ve zor kirlenip çok kolay temizlenebilen materyalden üretilmiş iç üniteleri, Daikin tarafından geliştirilmiş filtreleri sayesinde bakteri ve istenmeyen kokuları yok ederek havayı temizleyen bu klimalar, hem soğutma hem ısıtma yapabiliyor.

Daikin ve Siesta split klimalar, Türkiye distribütörü Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş."nin Türkiye"nin her yerinde yaygın uzman bayi ve yetkili servis ağı ile tüketicinin güven ve beğenisini kazanıyor.

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiye www.isisan.com adresinden ulaşılabilir

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları