29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
D-Smart ve İnternet Birarada
08 Şubat 2012 Çarşamba 21:52

D-Smart ve İnternet Birarada

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, şimdi çok cazip bir kampanyayla internet ve TV izleme konforunu müşterisi için biraraya getirdi.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyenler, 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren smile ile internet erişiminin yanı sıra zengin içerikteki D-Smart Maxi pakete de  sahip olabilecek. Aylık 55TL ödeyen kullanıcılar smile kalite farkıyla 8MB'ye kadar limitsiz internet (25 AKN) sahibi olabilirken, birlikte gelen D-Smart Maxi paketi ile çok sayıda kanaldan oluşan zengin dijital yayın içeriğinin avantajlarından faydalanabiliyor. D-Smart Maxi paket, üyelere, NBA, Şampiyonlar Ligi, Serie A ( Italya Ligi) ve UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarını canlı olarak izleme olanağı tanıyor.

Internet kullanıcılarına beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunan smile’ın bu kampanyasında kullanıcılar, bir üst paket olan D-Smart Full paketi almak isterlerse sadece 10 TL fark ödeyerek D-Smart platformundaki yüzlerce TV kanalını izleme şansına sahip olabiliyor. D-Smart kampanyası kapsamında 65 TL ödeyen tüketiciler, D-Smart’ın HD kanallarını kapsayan Maxi paketini satın almayı da tercih edebiliyor.
İnternetten daha yüksek hız talep edenler de kampanya kapsamında avantajlı fiyatlardan faydalanabiliyor. Örneğin, 16 MB’e kadar Limitsiz (AKN 50 GB)  internet erişimi ve D-Smart Maxi paketi için 59 TL ödenirken, bu pakette HD kanalların da dahil olduğu D-Smart Full Paket’e erişim için ayda 79 TL ödemek yeterli olacak.

İnternette yüksek hızlarda sörf yapmanın keyfiyle HD kalitesi çok uygun koşullarla bu  kampanyada biraraya geliyor. Kampanya süresince 24TL Smile aktivasyon bedeli alınmazken Smile internet erişiminin D-Smart paket içerikleriyle (Maxi veya Full paket)  sadece internet fiyatına sunulması kampanyayı son derece cazip kılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları