05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CPP Türkiyede Atama
27 Nisan 2007 Cuma 09:44

CPP Türkiye'de Atama

CPP Türkiye Finans Müdürlüğüne atama yapıldı.

Kart koruma hizmetleri sunmaya hazırlanan CPP Türkiye’nin finans müdürlüğüne Selnur Güzel getirildi. Güzel, şirketin tüm finansal operasyonlarının yürütülmesinden sorumlu olacak.

Selnur Güzel Kimdir?

1975 doğumlu Selnur Güzel, 1997 yılında Marmara Üniversitesi İşletme (İngilizce) bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlayan ve doktora eğitimine devam eden Güzel, çalışma yaşamına 1997 yılında BNP-AK-DRESDNER Finansal Kiralama şirketinde Kredi ve Pazarlama Analisti olarak başladı. Sırasıyla Turkcell’de Risk Yönetimi ve Kredi Kontrol Uzmanı, Petrol Ofisi’nde Bütçe ve Mali Kontrol Uzmanı ve Gıdasa’da Mali Kontrol ve Konsolidasyon Şefi olarak çalıştı. Mart 2007’de, CPP Türkiye bünyesine katıldı.


CPP Türkiye Hakkında

Merkezi İngiltere’de bulunan CPP, bireyleri risk ve kayıplara karşı koruyan çözüm ve hizmetler sunmaktadır. 25 yılı aşkın bir süredir Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya genelinde faaliyet gösteren CPP, 1.600’ün üzerinde calışanı ve 280 iş ortağı ile birlikte, 10 milyonu aşkın müşteriye hizmet vermektedir. CPP, yaşam desteği pazarının oluşumunu ve gelişimini sağlayacak yetenek ve becerilerini kullanmayı ve geliştirmeyi; böylece müşterilerine günlük yaşamın zorluk ve fırsatlarıyla başa çıkmada yardımcı olacak hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları