23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CPP Çağrı Merkezi’ne CMC İmzası
30 Ocak 2008 Çarşamba 16:06

CPP Çağrı Merkezi’ne CMC İmzası

7 gün 24 saat hizmet veren CPP Çağrı Merkezi, CMC tecrübesi ve güvenilirliğiyle hayata geçirildi.

Çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmalarından CMC (Customer Management Center) tarafından hayata geçirilen CPP Çağrı Merkezi, CPP müşterilerinin en zor anlarında yanlarında oluyor. Kart Koruma Planı ile tüketicilerin kimlik ve kredi kartı gibi önemli kartlarını çalınma ve kaybolmaya karşı güvence altına alan ve bunun yanında önemli asistans hizmetleri sunan CPP, CMC tarafından hayata geçirilen çağrı merkezi sayesinde müşterilerine etkin ve gerekli güvenlik standartlarında hizmet veriyor. CPP müşterileri herhangi bir olumsuz durumda çağrı merkezini arayarak ilgili ihbarları yapabiliyor ve destek hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. 7 gün 24 saat hizmet veren CPP Çağrı Merkezi, CMC tecrübesi ve güvenilirliğiyle hayata geçirilmiş bulunuyor.

CPP Kart Koruma Planı çerçevesinde CPP müşterileri, Çağrı Merkezi aracılığıyla kayıp/çalıntı kart bildiriminden asistans hizmetine, değerli doküman kaydından acil tıbbi danışmanlık hizmetine kadar pek çok konuda yardım alabiliyorlar. CPP Çağrı Merkezi hem yurtdışında hem de yurtiçinde CPP müşterilerine gerekli yönlendirmeleri yaparak zor anlarında yardımcı oluyor. CPP Çağrı Merkezi hizmeti, çağrı merkezi sektörünün önde gelen firması CMC’nin bilgi güvenliği ve çağrı merkezi alanındaki deneyimiyle yüksek nitelikte hizmet veriyor.

CMC Genel Müdürü Başak Soykan, CPP için hayata geçirdikleri çağrı merkezi projesiyle ilgili olarak şunları söyledi: “CPP’nin sunduğu Kart Koruma Planı, müşterilerine son derece etkili ve kritik bir hizmet sunuyor. Biz de CMC olarak CPP Çağrı Merkezi’ni oluştururken uzman ekibimizle birlikte yüksek güvenlik seviyesinde ve en hızlı şekilde hizmet sunulabilmesi için gereken bütün tedbirleri aldık. CMC olarak hayata geçirdiğimiz projelerin en kapsamlı ve eksiksiz şekilde yapılandırılmasına gayret ediyoruz her zaman için. CPP Çağrı Merkezi projesinde de aynı şekilde hareket ettik ve müşterimizden son derece olumlu geri dönüşler alıyoruz.”

CPP Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Tanrıverdi ise CMC tarafından hayata geçirilen çağrı merkezi konusunda şunları söyledi: “Çağrı merkezi bizim iş süreçlerimiz içerisinde son derece kritik bir konumda bulunuyor. Bu nedenle bu konuda büyük deneyim sahibi olan CMC ile çalışmaya karar verdik. CMC ekibinin bilgi, tecrübe ve profesyonelliğinin yanı sıra uluslararası tecrübesi de bu kararımızda çok etkili oldu. Projenin başarıyla start almasını ve eksiksiz bir şekilde sonuçlanmasını sağlayan işbirliğimizden çok memnunuz. Önümüzdeki dönemde de CMC ile bu sinerjiyi devam ettirerek önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları