27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Contactplustan İzmir Ofisi
08 Haziran 2007 Cuma 13:48

Contactplus'tan İzmir Ofisi

Halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi alanında faaliyet gösteren Contactplus, İzmir’de ofis açtı.

Halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi alanında İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren Contactplus, İzmir ve Ege Bölgesi’nde daha odaklı hizmet verebilmek için İzmir’de ofis açtı. Contactplus böylece mevcut müşterilerinin bölgedeki faaliyetlerine destek vermeyi ve İzmir merkezli firmaların iletişim ihtiyaçlarına ulusal boyutta çözüm üretmeyi amaçlıyor. Contactplus aynı zamanda İzmir ve Ege Bölgesi’nde faaliyet gösteren ajansların ulusal çapta iş ortağı olarak çalışmayı da hedefliyor. 2004 yılında kurulan ve faaliyetlerini hızla genişleten Contactplus, deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahip bulunuyor. Contactplus’ın müşterileri arasında ülkemiz iş dünyasının farklı sektörlerinden pek çok firma ve uluslararası markalar yer alıyor.

Contactplus’ın kurucusu ve Ajans Başkanı Orkide Gökhan, firma olarak çok kısa bir süre içerisinde önemli başarılara imza attıklarını ve İzmir ofisiyle birlikte çalışma sahalarının daha da genişleyeceğini belirtiyor: “Contactplus olarak hızla genişleyen bir müşteri portföyüne sahibiz. Bunun en önemli nedeni, tüm firmalara her zaman nitelikli hizmet sunuyor olmamız. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin yanı sıra kamuoyundaki yönelimlere de proaktif bir anlayışla yaklaşıyoruz. Böylece hem sunduğumuz hizmetin içeriğini hem de müşterilerimizin aksiyonlarını en ayrıntılı şekilde belirleme olanağına sahip oluyoruz. Elde ettiğimiz tüm başarılarda bu yaklaşımımızın ve müşterilerimize ‘in-house’ bir anlayışla hizmet vermemizin büyük etkisi olduğuna inanıyorum.”

Kendisinin de İzmirli olduğunu hatırlatan Orkide Gökhan, bu nedenle bölgede faaliyet gösteren şirketlerin iletişim ihtiyaçlarını yakından tanıdığının da altını çiziyor: “İzmir ve Ege Bölgesi, ülke ekonomisi içindeki ağırlığını her geçen gün artırıyor. Bölgedeki firmaların ulusal ve uluslararası ölçekte daha fazla söz sahibi olmaya başladıklarını görüyoruz. Bu da tabii ki şirketler için profesyonel iletişim ihtiyacını beraberinde getirdiği gibi, pazarlama araçları ile ulusal ve yerel medyanın etkin kullanımını da bir zorunluluk olarak karşımıza çıkarıyor. Bu çerçevede Contactplus olarak İzmir’de bir ofis açarak, İzmir adına önemli bir yeniliğe imza attığımıza inanıyorum. Burada ofis açmamızın nedeni, mevcut müşterilerimizin bu bölgedeki faaliyetlerine destek vermek ve İzmirli firmaların seslerini ulusal çapta duyurmalarına yardımcı olmak. Son derece başarılı çalışmalar gerçekleştiren ama çeşitli nedenlerden dolayı bunları Türkiye çapında duyuramayan İzmirli pek çok firma var. İşte biz bu gibi firmaların tüm Türkiye çapında bir bilinirliğe sahip olmaları için çalışacağız. Aynı zamanda bölgedeki tüm ajansların potansiyel iş ortağıyız. Ulusal çapta gerçekleştirmek istedikleri halkla ilişkiler ve medya alanındaki çalışmalarında İzmir merkezli ajanslara destek veriyor olmaktan büyük mutluluk duyacağız. İzmir şubemizde görevli arkadaşlarımız ve İstanbul’daki merkezimiz, bir bütün olarak müşterilerimize hizmet verecek.”

Contactplus bilişimden gıdaya, finanstan tekstil sektörüne kadar geniş bir yelpazede yer alan müşterilerine halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi hizmeti veriyor. Medya iletişiminden marka yönetimine, stratejik planlamadan kriz yönetimine kadar son derece geniş bir yelpazede çözümler sunan Contactplus, müşterileri için bir “iletişim üssü” olma hedefiyle hareket ediyor. Contactplus’ın müşterileri arasında A Yatırım, Bircom, Botanika, CMC, DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü, Dodici, Domino’s Pizza, Gardena-Dost, GeBe, Goody, İCA Home&Garden, Kariyer.net, Koç Üniversitesi MBA ve EMBA Programları, MagiClick Digital Solutions, Millenicom, Netron Group, Özsüt, Pronet, Tita, Tropikal, Valrhona, wagamama, Yemeksepeti.com gibi firmalar bulunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları