26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Contactplus Ekibi Genişliyor
31 Ocak 2008 Perşembe 11:03

Contactplus Ekibi Genişliyor

Contactplus İletişim Hizmetleri’nin ekibine bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Firuze Kaymaz Fahjan da dahil oldu.

Halkla ilişkiler ve pazarlama iletişimi alanında faaliyet gösteren ve çeşitli sektörlerden 25’e yakın firmaya hizmet veren Contactplus, ekibini deneyimli isimlerle güçlendirmeye devam ediyor. Bilişim sektöründe faaliyet gösteren çeşitli firmalar ve bu alana yönelik yayın yapan dergilerde üst düzey görevler üstlenmiş bulunan Firuze Kaymaz Fahjan da Contactplus ailesine katıldı. Firuze Kaymaz Fahjan, Contactplus’ın hizmet verdiği bilişim müşterilerinin Müşteri Direktörlüğünü üstlenmiş bulunuyor. Contactplus’ın bilişim sektöründeki müşterileri arasında Bircom, CMC, Kariyer.net, MagiClick, Millenicom, ZyXEL ve Netron gibi bu alanın önde gelen markaları yer alıyor.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olan Firuze Kaymaz Fahjan, iş yaşamına 1995 yılında İnterstar TV’de muhabir olarak başladı. Muhabirlik görevini 1996-1997 yıllarında Türkiye Gazetesi’nde de sürdürdü. 1997-1999 yılları arasında İngiltere’de Solihull College’da sanat tarihi eğitimi yapmak için meslek yaşantısına kısa bir süre ara verdikten sonra, yurda dönmesinin ardından İMG Bilişim Yayınları tarafından yayınlanan PCLife, NetLife ve ComputerLife dergilerinin Sorumlu Haber Editörlüğünü üstlendi. 2000 yılında ComputerLife dergisinin Yönetici Editörlüğü’ne getirilen Firuze Kaymaz Fahjan, 2001-2004 yılları arasında ise Vogel Burda Medya A.Ş. bünyesindeki IT Business Weekly’de Editör olarak görev yapmaya başladı. 2004 yılında Turcom Teknoloji ve bu firmanın kardeş kuruluş olan Telnet Telekom’da Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak meslek yaşamını sürdürdü. 2007 yılında Linkom Çağrı Merkezi ve Türktel İletişim’in Pazarlama İletişimi Müdürlüğü’nü üstlenen Firuze Kaymaz Fahjan, aynı yıl Contactplus bünyesinde bilişim müşterilerinden sorumlu Müşteri Direktörü olarak görev yapmaya başladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları