29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
COMPEXte Sony Gösterisi
01 Aralık 2010 Çarşamba 14:12

COMPEX'te Sony Gösterisi

Sony, 2-5 Aralık tarihleri arasında Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek COMPEX/GameX 2010 Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'na 250 metrekarelik aktivite alanı kuruyor.

Rönesans Fuarcılık tarafından 29 yıldır düzenlenen ve bu yıl 35."si gerçekleştirilecek olan Uluslararası COMPEX fuarı, 2010 ile birlikte yeni bir konsept kapsamında ziyaretçilerini karşılıyor. GameX ile bütünleşerek "COMPEX GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı" adını alan büyük etkinliğin, aktivite sponsorlarından olan Sony de Katılımcılara Gran Turismo 5"i 3D oynama, PlayStation® Move ile yenilikçi hareket deneyimleri yaşama, en son model VAIO"lar ile tanışma ve Sony"nin yarattığı eşsiz 3D dünyasını yakından tanıma fırsatı sunuyor. Fuar alanında B Salonundaki 250 metrekarelik aktivite alanında Sony, oyun dünyasına hareket katan PS Move başta olmak üzere, yarışseverleri mest edecek Gran Turismo 5, VAIO"nun en son modelleri ve "mercekten göze" deneyimler yaşatan Sony 3D dünyası ile katılımcıları dijital eğlencede son noktayı yaşamaya davet ediyor. 3D teknolojisinin vardığı son nokta, özel gözlükler aracılığıyla Sony stantlarında ziyaretçilerin beğenisine sunulurken; katılımcılar, PlayStation® 3, VAIO ve 3D deneyim alanlarında eğlencenin keyfini çıkarıyor.

PlayStation olarak 2007 - 2011 yılları arasında, Türkiye"de 6 kat büyüme kaydettiklerini belirten Sony Eurasia Kişisel Eğlence Ürün Grup Müdürü Özgür Kirazcı, "Gerek adet gerek gelir bazında pazarın lideri PlayStation olarak, Türkiye"de oyun pazarının gelişmesi adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En önemli oyunların dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye"de satışa sunulması, PlayStation® Move gibi yenilikçi konsept ve içerikler yaratılması, bu çalışmalarımızın en önemli meyvesidir. Oyun endüstrisine yön veren bir marka olarak, şimdi de alanının ilk ve tek dijital eğlence ve oyun fuarı olan COMPEX/GameX"e destek vermekten mutluyuz. Rekor katılım beklediğimiz 4 gün sürecek bu etkinlikte tüm ziyaretçileri, 3 boyutlu Gran Turismo 5 deneyimi başta olmak üzere pek çok yeniliğimiz ile tanıştıracak, ödüllü turnuvalar ile eşsiz bir eğlence deneyimi yaşatacağız" dedi.
24 Kasım itibariyle Avrupa ülkeleri ile eş zamanlı olarak Türkiye"de de satışa sunulan Gran Turismo 5 (GT5), sunduğu gerçekçilik ile akılları baştan alıyor. Tüm dünyada milyonlarca satış yaparak, rekorlar kıran Oyunun, yarışseverleri memnun edecek iki önemli özelliğinden biri, 3 boyutlu görüntüyü de desteklemesi. İkincisi ise ilk Türkçe Sony etiketli oyun olması. GT5, muhteşem grafikleri, hasar modellemesi ve derinlemesine simulasyon öğeleri ile özellikle yarışseverler için eşsiz deneyimler sunuyor. Oyunda 1.000'den fazla araç ve sınırsız pist alternatifi mevcut.
Sony, PlayStation ve PS Move ile hem hareketli hem de 3 boyutlu oyun deneyimleri yaşatırken, aynı zamanda VAIO"nun en yeni modellerini de fuar ziyaretçileri ile buluşturacak. Sony"nin 3D dünyası stantlarında farklı deneyimler yaşanacak. Televizyonun yanı sıra oyun, film ve fotoğrafı da içeren son derece zengin içerik, teknoloji ve ürün yelpazesine sahip olan Sony stantlarında, sürprizli 3D fotoğraf ve film gösterimleri de gerçekleştirilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları