28 Temmuz 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Comodo Türkiye Pazarına Giriyor
28 Şubat 2012 Salı 16:19

Comodo Türkiye Pazarına Giriyor

Yazılım şirketi ABD merkezli COMODO, bilgisayar güvenliğiyle ilgili geniş ürün gamını Türkiye pazarına sunmaya başlıyor.

Antivirüs pazarında % 100 koruma garantisi veren ilk firma olan ve 2011 sonunda Türkiye pazarına giren COMODO, bilgisayar güvenlik alanındaki ilk kutulu ürünlerini piyasaya sunuyor. COMODO’nun Türk tüketicisiyle buluşturduğu ilk üç üründen biri olan GeekBuddy Amerika’da piyasa çıktığı andan itibaren büyük yankı uyandıran PC Doktoru hizmetini barındırıyor. GeekBuddy 7/24 bilgisayar doktoru gibi çalışıyor ve kesintisiz acil bilgisayar yardımı sunuyor. COMODO’nun ürünlerinden bir diğeri ise Internet Security Complete 2012. Online ortamda komple güvenlik sağlayan bu ürünle birlikte, hem virüsten korunuyor hem de evde, okulda, iş yerinde veya halka açık ortamlarda 3G veya WIFI ile güvenli internet bağlantısı sağlanabiliyor. Antivirüs Advanced 2012'de COMODO’nun raflarda yer alacak ürünlerinden bir tanesi. Bu ürün gelişmiş Antivirüs hizmeti sunarken, sadece virüsleri bulmak ve bilgisayarınızdan temizlemekle kalmıyor, henüz tanınmayan zararlı yazılımları da durdurabiliyor.

ABD pazarında SSL konusunda geçen yıl birinci sırada yer alan COMODO, internet güvenliği konusunda da sektörde sayılı oyunculardan biri olarak gösteriliyor. Otuzun üzerinde ürünüyle SSL’den son kullanıcıya geniş müşteri potansiyeline sahip olan ve Amerika genelinde 400’ten fazla üniversitenin web sitesi güvenliğini üstlenen COMODO’nun referansları arasında; IBM, Xerox, Harvard, Stenford ve Michigan Universitesi, Chase bank gibi pekçok kuruluş yer alıyor. Apple’ın en önemli bulut teknolojisi ürünlerinden iCloud COMODO tarafından korunurken, devlet tarafındaki referanslarında ise NASA bulunuyor.

Türkiye temsilciliğini New York merkezli TURKOFAMERICA’nın ve Distribütörlüğünü Presscube şirketinin yaptığı COMODO ürünlerine, Türkiye’nin her yerinde, teknoloji marketleri ve bayilerden ulaşmak mümkün olacak.

Virüslere Karşı 500 TL Garanti

COMODO’nun dünyada ilk kez tüketicilere sunulan uygulamalarından biri de, virüslere karşı sunduğu 500 TL’lik garanti. Tüm bilgisayar kullanıcıları, COMODO ürünlerini kullanmaya başladıkları andan itibaren bilgisayarlarında virüslerle ilgili sorunlara karşı 500 TL’lik garanti altında alınıyor. Donanım

7/24 bilgisayar doktoru gibi çalışan bu ürünlerle beraber COMODO, internet güvenliğinde tüm kullanıcılar için hem online güvenliği hem de bilgisayar acil yardımını garantili olarak Türkçe dilde sağlayan ilk güvenlik yazılım markası oluyor.

Bilgisayarlar 7/24 Güvende

PC Doktoru GeekBuddy'yle bilgisayar kullanımı esnasında karşılaşılan problem, online olarak mühendis ekibi tarafından çözülmeye çalışılıyor. Eğer sorun çözülemezse bu kez GeekBuddy mühendisi bilgisayarınıza uzaktan bağlanmak için izninizi istiyor. Yetkinin verilmesinin ardından açılan ekran üzerinden, GeekBuddy mühendisi sorunu çözmeye başlıyor. Bu sırada sağ tarafta açılan ekranda, GeekBuddy’nin yapmış olduğu tüm işlemler takip edilebiliyor. Bu çalışma sırasında; GeekBuddy mühendisi yapmış olduğu her işlem için onay alıyor. Çok gelişmiş bir yazılımla desteklenen GeekBuddy sistemindeki ekip, günün her saatinde adeta bilgisayarınızın yanında size, sizin onayınızla teknik desteğini vermiş oluyor.

Online ortamda komple güvenlik sağlayan Internet Security Complete 2012 ile bilgisayarlar hem virüsten korunuyor hem de evde, okulda, iş yerinde veya halka açık ortamlarda 3G veya WIFI ile güvenli internet bağlantısı sağlanabiliyor. Bulut teknolojileri içinde yer alan online depo özelliği ile, önemli dosyalarınızı bulut tabanlı olarak saklayabiliyor ve istediğiniz her yerden bu dosyalarınızı görüntüleyebiliyorsunuz. Korsan saldırılara ve her türlü virüse karşı koruma sağlayan bu ürünle, bilgisayarınızdaki tüm güvenlik sorunlarını tek elden çözebiliyorsunuz. Bu ürün aynı zamanda 7/24 uzaktan teknik destek ünitesini de içinde barındırıyor. Böylece sadece bilgisayar ve kişisel bilgilerinizi korumakla kalmıyor, aynı zamanda bilgisayarınız ile ilgili her türlü sorununuzu çözecek bir mühendise de sahip olmuş oluyorsunuz.

Antivirüs Advanced 2012, Default Deny Protection adı verilen yeni teknoloji ile, bilgisayarınızda çalışmayı deneyen her dosyayı, elindeki beyaz liste ile karşılaştırıp analiz eden aşılmaz bir kalkan oluşturuyor. Bu yazılım, açık alanda güvenli bağlantı ve canlı PC destek gibi hizmetleri de beraberinde sunan bir ürün.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları