29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Coliseum Yaz Okulu
23 Haziran 2007 Cumartesi 16:26

Coliseum Yaz Okulu

Coliseum Yaz Spor Etkinlikleri vereceği özel hizmet ve sahip olduğu avantajlarla İstanbul’un en gözde Yaz Okulu’nu gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Türkiye’nin en büyük sportif yaşam merkezi Coliseum, bu yıl düzenlediği Yaz Spor Etkinlikleri’nde kontenjanı sınırlı tutarak çocuklara VIP servis sağlıyor. Coliseum Yaz Spor Etkinlikleri vereceği özel hizmet ve sahip olduğu avantajlarla İstanbul’un en gözde Yaz Okulu’nu gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Yeşillikler içerisinde yer almasının avantajı, son teknolojiyle donatılmış mekanları, toplam 48 bin m²’lik kullanım alanı, özel hazırlanmış sağlıklı menüsü, doktor-ambulans hizmeti ve en profesyonel laboratuar tarafından denetlenen dev havuz kompleksi ile Coliseum Yaz Spor Etkinlikleri, sadece dersleriyle değil, sağladığı olanaklarla da farklılık yaratıyor.

Kontenjanın sınırlı olduğu ve sadece 3-14 yaş arasındaki çocukların kabul edileceği Coliseum Yaz Spor Etkinlikleri her 10 kişilik gruba bir eğitmen ve rehber düşüyor. Diğer okullardan farklı olarak branşlar arasında seçme yapmanın gerekmeyeceği; her branşın ana branş olarak yer aldığı bir program sunuluyor. Branş dersleri; yüzme, tenis, basketbol, futbol olan programa havuz oyunları, sanat dersleri, outdoor etkinlikler, sinema gibi aktivitelerle de renk katıyor.

Tam gün sürecek Yaz Spor Etkinlikleri’nin ilk dönemi 18 Haziran – 20 Temmuz tarihleri arasında; ikinci dönemi, 23 Temmuz – 24 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.

Ücretler*

Tam Gün
1. Dönem 1000 YTL
2. Dönem 900 YTL
1 + 2. Dönem 1700 YTL

Yarım Gün
1. Dönem 750 YTL
2. Dönem 650 YTL
1 + 2. Dönem 1200 YTL

* Fiyatlara öğle yemeği (Tam gün programında) ve KDV dahil, ulaşım hariçtir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları