19 Nisan 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çocuklarla El Ele Ebeveynlik Eğitimi
11 Ocak 2012 Çarşamba 13:06

Çocuklarla El Ele Ebeveynlik Eğitimi

Play To Learn, anne babaların çocuklarını daha iyi tanımaları ve anlamaları amacıyla uyguladığı Connection Parenting-Çocuklarla El Ele eğitim programının tanıtımı için bir seminer düzenliyor.

Okul öncesi çocuklara yönelik uluslararası eğitimleri Türkiye’ye getiren Play To Learn, anne babalara yönelik programlar da gerçekleştiriyor. Bunlardan biri de Connection Parenting-Çocuklarla El Ele eğitim programı. 7 haftalık eğitim, ebevynlerin çocuklarını daha iyi tanımalarını, anlamalarını, onlarla daha mutlu ve daha neşeli yaşamalarını sağlamayı amaçlıyor. Play to Learn anne babalara rehberlik eden bu programın tanıtımı için de 12 Ocak Perşembe günü 18:30-19:30 saatleri arasında bir seminer düzenleyecek.

Play to Learn Nişantaşı Şubesi’ndeki eğitim, ACPI Sertifikalı Ebeveyn ve Aile Koçu, Connecting Parenting Eğitimcisi Sedef Örsel Özçelik tarafından verilecek.  Connecting Parenting Workshop; 1989 yılından beri sadece, seminerin yaratıcısı Amerikalı eğitimci ve yazar Pal Leo ile onun bizzat yetiştirdiği eğitimciler tarafından verilebiliyor.

Bir saatlik eğitim; ebeveyn rolüyle, çocuk ve ebeveyn arasındaki bağın önemini vurgulayan Connection Parenting – Çocuklarla El Ele metodunu tanıtırken, günlük hayatı kolaylaştıran bilgi ve deneyimleri de paylaşmayı hedefliyor. Sedef Örsel Özçelik seminerde, ebevyn rolü ve önemi; ebeveyn ve çocuk arasındaki bağ, tanımı ve önemi; bağı sağlamlaştırmanın yolları ile bağın iletişim ve disiplindeki yeri, önemi başlıkları altında katılımcılarla bilgi paylaşımında bulunacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları