27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çocuklara Bedava İngilizce
14 Mart 2008 Cuma 11:33

Çocuklara Bedava İngilizce

5 - 15 yaş arasındaki çocuklar için eğitim sunan Mingoville, Türkiye'de ücretsiz hizmet verecek.

Tüm dünyada iletişim dili olarak büyük önem taşıyan İngilizce"yi çocuklara öğretmeyi hedefleyen Mingoville online İngilizce öğrenme sitesi, Türkiye"ye özel olarak sponsor üyeliği şeklinde hizmet veriyor. Yüzde 100 Internet temelli olan Mingoville İngilizce dersi için, kullanıcılar sipariş vermek ve herhangi bir ders CD"si için beklemek zorunda kalmıyor. Mingoville online İngilizce öğrenme sitesinde derslerin tüm aşamaları online olarak kaydedilebiliyor ve bu sayede kullanıcı istediği zaman kaldığı yerden dersine devam edebiliyor.

www.mingoville.com İngilizce öğrenme sitesi, çocukların öğrenme potansiyellerinde oyunun ve sezgisel davranışların önemli rolü olduğunu söyleyen en son pedagoji bilgilerini uyguluyor. Çocuklar, oyuna dayalı ve eğlenceli şekilde tasarlanmış olan ders uygulamalarını kullanırken, konuşma İngilizcesi"ne kalıcı olarak hakim oluyor ve bu sayede konuşma becerileri kolayca gelişiyor. Ders için gerekli talimatların verildiği kısımlar dahil sitenin hiçbir yerinde Türkçe bilgi yer almıyor. Bu yeni öğrenme biçimiyle çocuklar meraklı kişiliklerine uygun olarak İngilizce kelimelerin anlamlarını zengin içerik ve ilgi çekici grafiklerle tahmin ederek öğreniyorlar.

Mingoville, içinde flamingoların yaşadığı bir şehir. İngilizceyi Mingoville"den öğrenen çocuklar burada Pinkelton ailesi ile tanışıyorlar. Ailedeki tüm karakterlerin İngilizce öğretme sürecinde bir rolü var. Karakterler ailedeki uzmanlığına göre çocuklara anlamlı ve eğlenceli bir şekilde kelime serileri öğretiyorlar. Flamingolar ayrıca site içinde yer alan, tamamlanması gereken bazı görevlerde çocuklara rehberlik ediyor. Eğitim ve eğlencenin birarada olduğu Mingoville ile İngilizce öğrenirken çocuklar test yapabiliyor, boyama yapabiliyor ve hatta şarkı kaydedip yayınlayabiliyor.

www.mingoville.com adresinden Tükçe dilini seçerek Sponsorlu Versiyon kısmını tıklayarak siteyi inceleyebilir ya da bedava derslere başlayabilirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları