05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CMLA Eğitimleri MCT ile Türkiyede
18 Aralık 2011 Pazar 12:25

CMLA Eğitimleri MCT ile Türkiye'de

Avrupa’nın lider profesyonel pazarlama koleji Cambridge Marketing College’ın pazarlama yöneticileri için tasarladığı Cambridge Marketing Leadership Academy programının Türkiye lansmanı 6 Aralık tarihinde yapıldı.

Türkiye’nin lider danışmanlık şirketi Management Centre Türkiye, Avrupa’nın lider profesyonel pazarlama koleji Cambridge Marketing College’ın pazarlama yöneticileri için tasarladığı Cambridge Marketing Leadership Academy programını Türkiye’ye getirdi. 6 Aralık Salı günü İstanbul Grand Hyatt Hotel’de yapılan lansmanla tanıtılan program tüm şirketlerin kârlılık ve büyüme hedeflerinde önemli rol oynayan pazarlama departmanlarına ve pazarlama yöneticilerine yönelik olarak tasarlandı.

Pazarlamada güç müşteriden başkasında değil!
Etkinlikte Cambridge Marketing Leadership Academy programını Türkiye’de uygulayacak olan Management Centre Türkiye’nin deneyimli danışmanı Peter Fisk ve Management Centre Türkiye Genel Müdürü Tanyer Sönmezer programla ilgili ayrıntılı bilgiler verdi. Günümüz pazarlama dünyasında tüm gücün müşteride olduğunu ve müşteri davranışlarının günden güne değiştiği yepyeni bir çağa girildiği vurgulanırken pazarlama yöneticilerinin anlık değişen trendlere ve pazarlama disiplinlerine hakim olmalarının şirketlerin rekabet gücünü artırdığının altı çizildi.

Şirketlerin kendi kültürlerine özel tasarlanan çözümler
Cambridge Marketing Leadership Academy’nin diğer programlardan en farklı yönü içeriğinin tamamen şirketlerin kendi iç dinamiklerine özel bir yapıya ve sonuç odaklılığa sahip olması. Giriş düzeyi, orta düzey ve üst düzey olmak üzere 3 farklı seviyede pazarlama yöneticilerine göre 3 ayrı içeriğe sahip olan programda yeni pazarlama fikirleri, zorluklar, fırsatlar ve en güncel pazarlama uygulamaları pazarlama uzmanları tarafından yine pazarlamacılara anlatılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları