18 Nisan 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CMC’den 1500 Kişiye İstihdam İmkanı
31 Temmuz 2012 Salı 12:45

CMC’den 1500 Kişiye İstihdam İmkanı

Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC, 15 milyon TL yatırım ile Şanlıurfa’da açacağı çağrı merkezinde 1500 kişilik istihdam sağlamayı hedefliyor

3200’den fazla çalışanı bulunan CMC, Anadolu’daki yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. CMC, Şanlıurfa’da 15 milyon TL yatırım ile açacağı çağrı merkezinde 1500 Şanlıurfalı gence istihdam sağlamayı hedefliyor.

CMC Şanlıurfa Çağrı Merkezi, yüksek standartlar ve ileri teknolojik altyapının yanısıra, bulunduğu çevre ve doğa ile uyumlu, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanıldığı yeşil bina olarak tasarlanıyor.

CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı, Şanlıurfa’da açılacak çağrı merkezi ile ilgili şu bilgileri verdi:
“Şanlıurfa’daki çağrı merkezi yatırımımızın hem bölgeye hem de sektörümüze yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz. İlk Anadolu yatırımımız olan Malatya’da, 2009 yılında 250 kişilik bir ekiple hizmet sunmaya başlamıştık, bugün Malatya’da 1500 kişiyi istihdam ediyoruz. Aynı gelişimi, bölge halkının ve iş ortaklarımızın katkılarıyla Şanlıurfa’da da sağlamayı hedefliyoruz. Çağrı merkezimiz gençlerimize sağladığı iş imkanlarıyla birlikte, bölgedeki pek çok vatandaşımıza ekonomik değer yaratacaktır. Güneydoğu Anadolu’nun en önemli illerinden Şanlıurfa’ya bu yatırımı yapmaktan gurur duyuyoruz. Sektörümüzün Anadolu’da büyümesi için sunulan teşvik imkânlarından yararlanarak, açacağımız yeni merkezlerle istikrarlı büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz.”

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları