17 Ekim 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CMC Teknoloji Yatırımlarını Sürdürüyor
20 Haziran 2012 Çarşamba 16:10

CMC Teknoloji Yatırımlarını Sürdürüyor

Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan, ileri teknolojik altyapı ile hizmet veren CMC, bu alandaki yatırımlarını sürdürüyor.

CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı, ilerleyen dönemde wireless teknolojisi kullanarak CMC ile telekom operatörleri arasında bir çalışma ortamı yaratmak için çalışmalarına devam ettiklerini vurguladı ve hayata geçecek bu projenin yedeklilik, kapasite artırımı, taleplere hızlı çözümler sunma avantajları ile maliyet avantajını da beraberinde getireceğini söyledi.

Müşterilerinin stratejik iş ortağı olarak çalışan CMC, ileri teknolojik altyapı ile donatılmış çağrı merkezlerinde 3000’in üzerindeki çalışanıyla, dördü İstanbul’da, biri Malatya’da olmak üzere beş ayrı lokasyonda 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyor. Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olarak, teknolojiye olan yatırımlarına hızla devam ediyor. Müşteri taleplerini her zaman beklentilerin üzerinde karşılama hedefi ile çalışan CMC, son teknolojileri de yakından takip ederek bu alandaki hedeflerini kısa zamanda hayata geçirmeyi planlıyor.

CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı, ilerleyen dönemdeki hedefleriyle ilgili şu bilgileri verdi: “İlerleyen dönemde wireless teknolojisi kullanarak CMC ile telekom operatörleri arasında bir çalışma ortamı yaratmak için çalışmalarımız devam ediyor. Fiziksel kısıtın olduğu yerlerde (Örn; Malatya lokasyonu) fiber optik bağlantı yapılabilecek. Bu da yedeklilik, kapasite artırımı, taleplere hızlı çözümler sunma avantajları ile maliyet avantajını beraberinde getirecek.”

CMC’nin kullandığı son teknolojiler

CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı, kullandıkları son teknolojiler hakkında şu bilgileri verdi: “Santral sistemlerinde dünyada en iyi olarak tanımlanabilecek markalar ile çalışıyoruz ve en son sürümü kullanıyoruz. En son sürümü kullanmamız; SIP dediğimiz çağrıyı network üzerinden yönetme, dialer aktif kullanımı ve raporlamalar açısından oldukça avantaj sağlıyor. Bunların yanında sektörü gelişme noktasında zorlayan sosyal medya daha entegre çözümleri hayatımıza soktu. Santral sistemlerimizle sosyal medyayı birleştiren çözümler sunabiliyoruz. Sosyal medya uzmanlarımız aynı sistem üzerinden hem monitoring yapıyor, hem web üzerinden anında ileti cevaplıyor hem de web üzerinden gelen şikayetlere telefon ile geri dönüş yaparak çözüm üretebiliyor. Ayrıca, birlikte çalıştığımız müşterilerimizin kullandıkları sistem ile entegre olabiliyoruz. Çağrıyı bizim tarafımızda yönetiyoruz ama ihtiyaç halinde aynı çağrı içinde müşterimizin sistemine bağlanabiliyoruz.”

Acil müşteri ihtiyaçları için hızlı çözümler

CMC olarak, müşteri taleplerini her zaman beklentilerin üzerinde karşılama hedefi ile çalıştıklarını belirten CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı; “Örneğin SIP dediğimiz teknoloji ile müşterimizin acil ihtiyacını karşılayabilir ve network bağlantısı olan her yerde telefon hattı ihtiyacı duymadan 1 günde çağrı merkezi hizmeti sunmaya başlayabiliriz. Aktif dialer kullanımı ile arama yapılan sistem üzerinde birçok kural ve özellik tanımlayarak temsilcilerin verimliliğini maksimum seviyeye çıkartabiliyoruz. Bu da müşterilerimize olumlu olarak yansıyor.” dedi.

CMC, önümüzdeki dönemde de teknolojiye olan yatırımlarını sürdürmeyi hedefliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları