23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CMC Pazarlama Zirvesine Katıldı
07 Aralık 2007 Cuma 12:02

CMC Pazarlama Zirvesi'ne Katıldı

8. Pazarlama Zirvesi’nde CMC standını ziyaret eden katılımcılar, çağrı merkezlerinin firmaların pazarlama stratejilerine yönelik yarattığı katma değer konusunda ayrıntılı bilgi alma fırsatı yakaladılar.

6-7 Aralık’ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen 8. Pazarlama Zirvesi’ne katılan CMC (Customer Management Center), 7 gün 24 saat kesintisiz sunduğu hizmetleri ve kurumların pazarlama çalışmalarına yönelik olarak yarattığı katma değeri ziyaretçilerle paylaştı. Zirvede CMC standını ziyaret eden katılımcılar ihtiyaç duydukları çağrı merkezi çözümleri hakkında kurum yetkililerinden bilgi alarak, aynı zamanda sektördeki yenilikleri uzmanlardan dinleme fırsatı buldular.

Gelişen teknolojiyle birlikte müşteri ilişkileri yönetimi ve pazarlama konusunda önemli yenilikler yaşandığını vurgulayan CMC Genel Müdürü Başak Soykan, her türlü yeniliği vakit geçirmeksizin müşterilerinin kullanımına sunduklarını belirtiyor: “Pazarda zorlaşan rekabet şartları, küreselleşen ekonomi ve giderek farklılaşan tüketici beklentileri firmaları müşteri ilişkileri yönetim ve pazarlama konularında daha verimli çözümler üretmeye zorluyor. Veritabanı oluşturulması, oluşturulan veritabanının etkin ve hızlı yöntemlerle kullanılması anlamında teknoloji büyük ölçüde avantajlar getiriyor. Buna bağlı olarak çağrı merkezleri, müşteri ilişkileri yönetimi anlamında son derece önemli bir konumda bulunuyorlar. CMC olarak sektörle ilgili dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve tüm iş süreçlerimize dahil ediyoruz.”

Ülkemiz iş dünyasına değer yaratacak yatırımlarını aralıksız devam ettirdiklerini belirten CMC Genel Müdürü Başak Soykan, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Çağrı merkezi operasyonlarının raporlanması ve CRM alanında kullanılabilmesi amacıyla veritabanı oluşturma çalışmalarına yönelik önemli teknolojik yatırımlar yapmış bulunuyoruz. Öte yandan bu alanda uzmanlaşmış geniş bir kadroya sahibiz. CMC çağrı merkezi olarak müşteri temas noktalarından gelen bilgileri aynı veritabanında birleştiriyor ve müşteriye ait tek bir veritabanı oluşmasını sağlıyoruz. Müşteri, bu bilgileri sağlıklı ve güncel tutarak tüm pazarlama ve CRM planlarında kullanabiliyor. Böylece hedef kitlelerine, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru kanaldan ulaşarak en etkin iletişimi sağlamış oluyorlar.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları